Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Manuál spolupráce se značkou SlimJOY

„Zdravíme, získali jste příležitost spolupracovat s naší firmou? Pak je tento manuál přímo pro Vás! Představíme Vám v něm, jaké typy spolupráce se SlimJOY existují a především, jak mají vypadat fotky, videa, instagram posty, stories a další materiály pro maximální spokojenost na obou stranách spolupráce.”

Existují 3 typy spolupráce, které se od sebe liší množstvím materiálů (fotky, recenze, apod.), kvalitou na straně influencera a odměnami pro influencera.

1. BARTER spolupráce

POPIS: Základní typ spolupráce, kdy výměnou za produkty ZDARMA od SlimJOY poskytuje influencer foto a video (stories) materiály s těmito produkty.

JAK TO MÁ VYPADAT: Spolupráce probíhá zejména přes Instagram, popřípadě Facebook. Proto nejdůležitější jsou Insta stories a příspěvky.

 

Důležité: Při zveřejňování stories a příspěvků používejte vždy jeden z těchto hashtagů #spoluprace #sponzoring anebo #sponzorovanyobsah. Nebo do textu napiště slovy, že se jedná o spolupráci s firmou SlimJOY. Podle zákona je důležité jasně stanovit, že se jedná o reklamní obsah.

ODMĚNA PRO INFLUENCERA: produkty zdarma, propagace na stránkách značky SlimJOY, možnost zviditelnění influencera díky působení značky SlimJOY ve 22 zemích po celé Evropě

2. TESTIMONIÁL spolupráce

POPIS: Plánujete zhubnout s produkty od SlimJOY a zároveň chcete sdílet Vaši proměnu?