Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Blog

4 důvody proč zahrnout MCT olej do běžné stravy

Mnoho lidí si přeje shodit kila navíc, zůstat po jídle sytí a mít více energie…

Pokud mezi ně patříte také, pak je MCT olej právě to, co potřebujete! Je to mimořádně silný doplněk stravy pro každodenní život, který vám pomůže spálit více tuků – a to mnohem rychleji! Pokud držíte keto dietu (nebo o ní uvažujete), MCT je nezbytnou pomocí při dosažení a udržení stavu ketózy.

Co vlastně je MCT?

Zkratka MCT znamená triglyceridy se středně dlouhým řetězcem. MCT oleje (mohou být také ve formě prášku) jsou čistou formou nasycených mastných kyselin, které se obvykle získávají z kokosového nebo palmového oleje. Naše těla neukládají MCT oleje ve formě tělesného tuku (MCT tento krok vynechají). Namísto toho jsou vám okamžitě k dispozici jako zdroj energie a mohou se pochlubit následujícími účinky:

  • Zvyšují vaši hladinu energie

  • Zvyšují výdrž

  • Urychlují metabolismus

  • Zvyšují pocit sytosti

  • Podporují funkci mozku

  • Pečují o zdraví střev

V pokračování článku odhalíte 4 důvody, proč byste měli začít užívat MCT ještě dnes!

1. Rychlejší hubnutí

Pokud chcete shodit pár kilo, bude se vám tohle skutečně líbit: výzkum ukázal, že MCT oleje mohou urychlit spalování tuků a kalorií bez ohledu na to, jakou dietu dodržujete. Nejlépe fungují s keto dietou, protože oleje MCT pomáhají tělu dosáhnout a udržet stav ketózy, urychlit metabolismus a spalování tuků.

2. Větší výdrž

Chcete déle a intenzivněji trénovat? Samozřejmě, že ano. MCT vám pomohou zvýšit výdrž. Jak? MCT lze použít jako zdroj energie, který šetří svalový glykogen. Co to znamená? Budete moci cvičit déle a intenzivněji, protože si také déle udržíte zásoby svalové energie.

3. Chuť k jídlu

Pokud se snažíte zhubnout a vaše energie neustále klesá, MCT jsou pro vás ideální volbou! Produkcí ketonů poskytují delší pocit sytosti, protože ketony inhibují ghrelin – hormon, který zvyšuje chuť k jídlu. Výsledek? Více energie, pocit sytosti a spokojenosti i při menším množství zkonzumovaného jídla.

4. Zlepšená funkce mozku 

Jestliže užijete MCT ráno před snídaní, udrží vaši koncentraci a bdělost po celý den. Probouzejte se s jasnou myslí s MCT!

Kokosový Drink s MCT olejem (NOVINKA)

Vysoce koncentrovaný MCT olej v práškové formě pro hubnutí při keto dietě!

Kokosový Drink s MCT olejem (NOVINKA) -35%

Běžná cena: 749,00 Kč

Vaše cena: 489,00 Kč

× Zavřít

Kde najdete MCT?

MCT v čisté formě v přírodě neexistují, ale je možné je extrahovat a pročistit. Udělali jsme to také a přidali jsme je do našeho lahodného SlimJOY Kokosový Drinku s MCT olejem, s čistým kokosovým olejem MCT. Vstřebává se mimořádně rychle a okamžitě začne fungovat!

Pomůže vám urychlit proces hubnutí a spálit více tuků! Protože je v práškové formě, je mimořádně pohodlný a snadněji stravitelný než MCT v olejové formě.

Kokosový Drink s MCT olejem (NOVINKA)

Vysoce koncentrovaný MCT olej v práškové formě pro hubnutí při keto dietě!

Kokosový Drink s MCT olejem (NOVINKA) -35%

Běžná cena: 749,00 Kč

Vaše cena: 489,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog