Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

4 způsoby, kterými nedostatek spánku sabotuje hubnutí

Je známo, že pokud chcete zhubnout, musíte zdravě jíst a cvičit. Ale řekl vám někdo někdy, že nic z toho vám nepomůže, pokud nebudete spát? Jak nedostatek spánku ovlivňuje hubnutí?

 

 

  1. Pokud trpíte nedostatkem spánku změní se vylučování tzv. "hladových hormonů", ghrelinu a leptinu. Méně leptinu a více ghrelinu znamená větší hlad a méně kalorií spálených během metabolických procesů. Tyto silné hormony jsou udržovány ve správné rovnováze tím, že spíte 7-9 hodin v noci.
  2. Když již nějaký čas špatně spíte, produkce kortizolu stoupá. Jedná se o takzvaný "stresový hormon", který způsobuje, že dostáváte chuť na nezdravou stravu. K tomu se připojí nerovnováha leptinu a ghrelinu a vznikne dokonalá kombinace chuti k jídlu a špatného sebeovládání.
  3. Podle výzkumů, již pouhá noc bez spánku může způsobit takovou inzulínovou rezistenci jako šest měsíců stravování tučnými jídly. Inzulínová rezistence je stav, kdy tělo nevyužívá účinně inzulín k přesunu glukózy z krve do buněk. Nakonec se ukládá jako tuk na všech nesprávných místech.
  4. Když trpíte nedostatkem spánku, je to trochu jako být opilý. Postrádáte čistotu mysle, která vám pomáhá rozhodovat se zejména ohledně jídla. Váš úsudek se zhoršuje a je méně pravděpodobné, že si uvědomíte důsledky vašeho rozhodnutí.

 

Jak můžete vidět, nedostatek spánku způsobuje mnohem více, než jen trochu nepříjemný pocit druhý den - je jednou z hlavních příčin, proč vaše hubnutí nepostupuje tak, jak byste si představovali. 

Řešení 

Zajistěte si denně spánek pro krásu a zdraví s nápojem Night Burn XXL

Pomůže vám mnoha způsoby:

 Podporuje váš přirozený metabolismus spalování tuků, který je v noci nejaktivnější.

  • Pomůže vám lépe usnout a kvalitněji spát.
  • Protože NightBurn obsahuje Garcinii kambodžskou, pomáhá vám bojovat proti pozdnímu nočnímu hladu. Vyspíte se lépe i proto,že nebudete pozdě v noci koukat do ledničky. To však není všechno.
  • Během spánku mají játra čas očisty. NightBurn pomáhá vašim játrům v noci lépe regenerovat.
  • A v neposlední řadě vám NightBurn pomáhá trávit večeři. Díky tomu podporuje vaše vnitřní hodiny, zablokuje ukládání tuku a zajišťuje, aby bylo vaše bříško ráno pěkné a ploché.

Vyzkoušej to!

Vyzkoušejte náš nový spalovač tuku – jediný nápoj na hubnutí, který musíte vypít večer. Objednejte ihned a přestaňte se trápit kvůli hubnutí.

Kupte si NightBurn s XXL efektem za pouhých 383 Kč!

Zpět na blog