Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

5 tipů na hubnutí na poslední chvíli pro toto léto

Léto je tady! Získali jste vysněné tělo, po kterém jste toužili? Pokud ne, nepropadejte panice – stále je čas! Připravili jsme krátký seznam jednoduchých věcí, které můžete ještě udělat, aby jste se vešli do vašich oblíbených letních šatů. Nakonec pro vás máme také speciální překvapení. Pojďme na to.

1. Jezte „kaloricky negativní“ potraviny

I když neexistuje takové jídlo, které by ve skutečnosti spálilo více kalorií, než obsahuje, potraviny, které jsou „náročnější“ na trávení, jsou stále dobrou volbou. Pokud budete jíst hodně potravin, jako je zelí, celer, brokolice, hlávkový salát a jablka, vydržíte déle sytí. A pokud jíte svůj hummus s celerem místo chleba – má to jasnou výhodu: méně kalorií = nižší tělesná hmotnost.

HungerBlock EXTREME

Revolučním přístup k potlačení chuti k jídlu a zabránění neustálého pocitu hladu.

HungerBlock EXTREME -50%

Běžná cena: 539,00 Kč

Vaše cena: 269,00 Kč

× Zavřít

2. Pijte dostatek vody

Chápeme, to jste asi slyšeli už milionkrát – ale je to pravda! Kromě toho, že je voda zásadní v každém procesu v našem těle, je to také přírodní látka potlačující chuť k jídlu. Může snížit celkový příjem kalorií a pomáhá odstranit odpadní látky z těla – odpad, který by se jinak v těle shromažďoval a způsobil, že se budete cítit nafouklí, oteklí a unavení.

AquaSlim EXTREME 1+1 ZDARMA

Eliminování přebytečné vody z těla během několika dní a viditelné výsledky hubnutí!

AquaSlim EXTREME 1+1 ZDARMA -50%

Běžná cena: 1 098,00 Kč

Vaše cena: 549,00 Kč

× Zavřít

3. Cvičte – ale cvičte chytře

Nemusíte trávit hodiny ve fitku – kdo si může vůbec dovolit tolik času? Krátká 20minutová cvičení fungují skvěle – ale musíte zvýšit intenzitu. Doporučujeme vám přečíst si něco o intervalovém tréninku s vysokou intenzitou. Jen 15–20 minut denně a výsledky uvidíte okamžitě. Nezapomeňte se následně odměnit proteinvým shakem, abyste vyživili svoje svaly.

Shake'n'Shape

Proteinový shake s vlákninou a vitamíny, který snižuje pocit hladu, příjem kalorií, zvyšuje hladinu energie a rýsuje tělo.

Shake'n'Shape -20%

Běžná cena: 625,00 Kč

Vaše cena: 499,00 Kč

× Zavřít

FatBurn EXTREME

Trio nejlepších spalovačů tuků (L-karnitin, yerba a guarana) v jednom nápoji. Rychle zajistí zvýšené spalování tuků, více energie a vyrýsovanou postavu.

FatBurn EXTREME -47%

Běžná cena: 624,00 Kč

Vaše cena: 329,00 Kč

× Zavřít

4. Okořeňte si svůj život

Máte rádi chilli? Kajenský pepř? Pokud ne, možná je čas je uvést do vašeho jídelníčku. Kapsaicin – sloučenina zodpovědná za pálivou chuť, kterou pocítíte z chilli – má dobře zdokumentované účinky na zrychlování metabolismu. Mírným zvýšením teploty těla se spálí i více kalorií.

AdipoSlim EXTREME

Účinné kapsle pro spalování břišního tuku a zabránění jojo efektu! Nyní v EXTREME verzi pro ještě efektivnější hubnutí.

AdipoSlim EXTREME -53%

Běžná cena: 674,00 Kč

Vaše cena: 319,00 Kč

× Zavřít

5. Zhubněte s tou nejlepší 30denní sadou pro kompletní proměnu

S našimi produkty můžete tyto tipy ještě vylepšit! Máme AquaSlim EXTREME, který zajistí, že váš lymfatický systém funguje hladce, a nezadržuje v těle vodu navíc. FatBurn EXTREME, který promění vaše tréninky na lekce spalování tuku a AdipoSlim EXTREME, který zacílí na břišní tuk pomocí patentovaného extraktu z kajenského pepře.

Využijte speciální SLEVY a objednejte ještě dnes!

30denní sada pro kompletní proměnu

Kompletní sada pro rychlé vyrýsování postavy, posílení metabolismu a celkovou proměnu vzhledu.

30denní sada pro kompletní proměnu -60%

Běžná cena: 2 396,00 Kč

Vaše cena: 958,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog