Bezplatná pomoc: (2) 2585 0048

Blog

Maminka Andrea: Nemohla jsem uvěřit, jak rychle šla kila dolů!

Andrea je mladá maminka, která se nám svěřila, že vyzkoušla již nemalé množství různých tabletek na hubnutí i jiných produktů. Žádný z nich jí však nepřivedl k vysněnému cíli. »Porodila jsem před rokem a půl a opravdu jsem si přála vrátit se na svou původní váhu. Ale ať jsem se snažila sebevíc, jinak jedla i cvičila skoro každý den, pořád nic.« A tehdy přišla změna. Andrea vyzkoušela náš nápoj, jenž pomáhá s vylučováním přebytečné vody a je základem pro každé úspěšné hubnutí – WaterOut s efektem XXL

"Rozhodla jsem se vyzkoušet WaterOut s efektem XXL. Po 1 týdnu jsem skoro nemohla uvěřit, jak rychle šla kila dolů. Byla to i přebytečná voda a jsem šťastná, že jsem se jí zbavila."

"Konečně obleču velikost M!"

Největší rozdíl je prý vidět v oblasti břicha a na nohou a "samozřejmě také v šatníku. Konečně zase obleču velikost M".

Výrobek doporučuje všem, obzvláště pak maminkám po porodu, které se potýkají s problémy jako je zadržování vody, které vede k otokům, jichž se nelze zbavit.  "Jako pracující máma nemám moc času, takže jestli to pomohlo mně, proč by nemělo i Vám!"

WaterOut s efektem XXL přináší XXL výsledky již v několika dnech:

  • 27% zvýšší podporu vylučování přebytečné vody a toxinů z těla
  • 60% snižuje nafouklost i oteklost
  • pomáhá při procesu hubnutí

Je dokázáno, že WaterOut s efektem XXLfunguje jako 3v1: snižuje nafouklost, podporuje ztrátu kilogramů a účinně Vás zbaví celulitidy.

Jedná se o přírodní odvodňování s pomocí 9 přírodních složek, které i přes urychlený proces vylučování přebytečné vody a toxinů způsobující růst váhy a centimetrů v oblasti pasu, udrží ve Vašem těle veškeré potřebné minerály.

Přejete si super kombinaci? Vyzkoušejte nejúčinnější rozpouštěč tuků na českém trhu!

Skombinujte WaterOut s efektem XXL s nejúčinnějším rozpouštěčem tuků na českém trhu, BootBurn ACTIVE s XXL efektem, jenž obsahuje 13 přírodních složek, které přispívají k rychlejšímu rozpouštění tukových polštářků. Skutečnost, že jsou všechny tyto složky obsažené v jednom nápoji ještě zvyšuje jednotlivou moc jejich účinků. 

Jde to i bez cvičení!

Je klinicky dokázáno, že BootBurn ACTIVE s efektem XXL rozpouští až o 16% více tuků. Nápoj přináší XXL efekt, protože rozpouští tuky i hodiny po fyzické aktivitě, i když sedítě za počítačem a nebo se díváte na televizi. Výjimečné složky tohoto nápoje, se postarají o to, aby vaše tělo spalovalo kalorie i během odpočinku.

13 přírodních aktivních složek lehce zvedne Vaši vnitřní teplotu a podpoří tak Vaše tělo k vyšší spotřebě kalorií a rychlejšímu rozpouštění tuků i během odpočinku. Sice to nepocítíte, výsledky však mluví za sebe. Tukové polštářky, které se nyní snažíte zakrýt neforemným nebo černým oblečením, se ztratí rychleji, než si myslíte.

Hubnete i během odpočinku

Nebudete hubnout jen během cvičení, ale i hodiny poté. Ať si vaše tělo myslí, že i k sezení potřebuje více energie, ať spaluje XXL!

S nápojem WaterOut s efektem XXLBootBurn ACTIVE s efektem XXL docílíte těch pravých výsledků při hubnutí již během 1 měsíce. Nemáte co ztratit, jen kilogramy a tuk! Oblečení, s menší konfekční velikostí na Vás čeká!

← Zpět na blog