Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Barbora Mottlová a WaterOut STRONG

Mnoho z vás Barboru Mottlovou zná jako televizní herečku, ne všichni však vědí, že se Bára věnuje celé řadě aktivit a má ve skrze nabytý program. Pro Báru tedy bylo zcela zásadní, aby se cítila dobře. Kromě kvalitní diety a cvičení se rozhodla podpořit svůj organismus i některými produkty SlimJOY a začala s WaterOut STRONG. Pokud se chcete dozvědět o zkušenostech Báry, pokračujte dále ve čtení.

Mrkněte zde na instagramový profil Báry.

Mimo televizních natáčení se Bára také věnuje divadlu, zpívání v jazzové kapele a dokonce také moderuje. Je toho nemálo. Také se snaží cvičit a hlídat si svůj jídelníček. Nedávno se rozhodla pomoci svému tělu s WaterOut STRONG. Tento produkt je navržen tak, aby tělu pomohl zbavit se přebytečné vody a současně podpořit vyloučení toxických látek z organismu. V neposlední řadě napomáhá shodit nechtěná kila.

„Cítím se lehčí a pružnější”

Už po prvních pár dnech užívání WaterOut STRONG si Bára začala všímat rozdílů. „Cítím se daleko lehčí a pružnější. Stačí mi méně spánku a i tak jsem odpočatější. Navíc jsem ztratila pocit těžkých nohou."

Bára věří, že je důležité tělu pomáhat, jak jen je to možné

Bára se snaží dávat si pozor jak na svůj jídelníček, tak na obecně na životní styl. „Snažím se cvičit každý den, i když ne vždy je to možné." Říká nám, že kromě kvalitního jídelníčku je „důležité dbát na pomocné látky, vitamíny a minerály". I proto se rozhodla zkusit WaterOut STRONG a podpořit přírodní procesy ve svém těle. 

Doporučení od Báry

Bára nám říká, že: „na mé doporučení užívá WaterStrong OUT téměř celá má rodina.” O dalších produktech SlimJOY má také jasnou představu: „Vyzkoušela jsem snad všechno a většinu produktů používám pravidelně.”

Mrkněte na naši speciální akci WaterStrong OUT 1+1 zdarma.Zpět na blog