Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Jsme přesvědčeni, že Vás čeká úspěšný rok

Rok 2020 je tady! Jste připraveni na nové cíle a výzvy?

Tento rok si opravdu splňte svoje novoročních předsevzetí pomocí jednoduchých kroků. Pokuste se splnit minimálně jeden úkol každý den a hned se budete cítit více motivováni. Dosáhněte svých cílů postupně, krůček po krůčku – to je cesta.

Abyste v tom nebyli sami, máme pro vás super nápady, jak si to usnadnit a jak se konečně soustředit i na to, na co v dnešním uspěchaném životě plném povinností zapomínáte tak často – na sebe!

1. Začněte jíst zdravěji a méně

No, buďme realisté, po všem tom svátečním jídle naše tělo opravdu potřebuje pauzu. Pokud chceme mít štíhlou figuru do léta, nyní je ten nejlepší čas začít o tom přemýšlet a něco pro to udělat. Nahraďte každodenní jídla trošku menšími porcemi a snížíte tak příjem kalorií: jak jsme řekli, krůček po krůčku, pokaždé si naložte na talíř trošku méně a o chvíli uvidíte a pocítíte ten rozdíl!

2. Buďte aktivní

Ano, víme, že je ještě zima a že venku to není zrovna nejvhodnější pro běžné aktivity v přírodě… ale znovu, krůček po krůčku, začněte pomalou chůzí 10–15 minut nebo doma udělejte pár cviků každý den. Vaše tělo vám bude vděčné a budete se cítit mnohem lépe. Do léta můžete být připraveni na efektivnější cvičení i na pěkně zformovanou postavu do plavek;)

3. Dopřejte si kvalitní spánek

Spánek je klíčový pro naše zdraví, ale i pro štíhlou postavu. Pokud nespíme dobře, naše tělo mnohem více touží po kalorickém jídle… a víte, co to znamená… naše sebeovládání začne selhávat a váha začne ukazovat čím dál tím víc kilogramů. A to asi nechcete. Proto se pokuste spát každý den alespoň 7–8 hodin!

4. Buďte sebevědomější

Víme, že tohle si nemůžeme jen tak jednoduše poručit. Ale pokud si stanovíte nějaké cíle a konečně začnete na sobě pracovat, uvidíte, co se stane. Každý malý pokrok ve vašem životním stylu vám dá více motivace, dokud nebudete totálně ohromeni tím, jakého neuvěřitelného úspěchu jste dosáhli!

5. Nestresujte se

Stres hraje v našem životě opravdu kritickou roli. Když jsme pod stresem, všechny naše snahy padají jako domeček z karet. Zkuste trochu popřemýšlet, jestli opravdu stojí za to nervovat se nepodstatnými věcmi (ať už práce, škola, partner či kamarádi). Občas je dobré udělat pár změn, abyste se cítili lépe a vždy postavte sebe a své zdraví na první místo! To posílí i vaši sebeúctu.

6. Naučte se, jak být šťastní

Toto předsevzetí v podstatě souvisí s předešlým. Naučte se mít se rádi, popřemýšlejte, které věci vás dělají šťastnými a snažte se je dělat častěji. Samozřejmě věcem, které vás znervózňují a dělají smutnými, se posnažte co nejvíce vyhýbat.

7. Vraťte se do top formy

Při prvních 6 předsevzetích vám nemůžeme příliš pomoci, musíte to zvládnout sami. Ale při tomto máme pro vás dokonalou pomoc. Pokud se budete držet předešlých rad a k tomu si dopřejete malou SlimJOY pomoc, letošní rok bude zaručeně ve znamení ÚSPĚCHU!

Do top formy po svátcích vám pomohou tyto 2 sady – 20denní program Rychlé hubnutí a 30denní program Kompletní proměna. Díky velmi účinným produktům na hubnutí obsažených v těchto sadách vám pomohou získat štíhlou linii a dodají vám tu pravou motivaci pokračovat.


Sada Rychlé hubnutí bude během 20 dnů vaším nejlepším přítelem


Tato sada obsahuje náš hvězdný produkt WaterOut STRONG, který pomáhá eliminovat nadměrné množství tekutin a očistí tělo od všech toxinů, které se nahromadily během svátků. CiderFit STRONG vám pomůže eliminovat tuky z konzumovaného jídla, redukuje množství spotřebovaných kalorií a čistí střeva..

 

 

30denní program Kompletní proměna bude vaším věrným spojencem

 

Perfektní sada (obsahující extra silnou kombinaci produktů), je absolutním šampiónem v hubnutí pro maximální výsledky. Nic jsme zde neponechali náhodě.
Kromě WaterOut STRONG, který eliminuje otoky a toxiny, obsahuje sada i AdipoSlim STRONG, který útočí na břišní tuk. Dále NightBurn STRONG, který urychluje noční spalování tuků a nakonec i BootBurn Active STRONG – spalovač tuků, který zajistí lepší výsledky během cvičení.

 

 

Zpět na blog