Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Cítím se o 10 let mladší a navíc se mé tělo hezky formuje

Julie McCarthy je 53 let a pochází z Dublinu a miluje svůj život. Ne vždycky tomu tak bylo. Dlouho zápolila s nadváhou, které se zkrátka nemohla zbavit a také se nezřídka kdy citíla unavená. Díky SlimJOY shodila přes 8 kilo! Čtěte dále, pokud se chtete dozvědět, jak se to Julii povedlo.

 Proč to celé začalo?

Julie žije se svojí devítiletou vnučkou a pro Julii nebylo snadné s ní držet krok. „Moje vnučka byla plná života a velice aktivní!“ To však nebylo vše, kde bylo třeba být při životě. „Jsem také vedoucí v kuchyni specializovanou na polévky, jmenuje se Seassoned with Love. Založila jsem ji se svojí sestrou, Lisou a i tady člověk musí být energický, celé dny pobíhám kolem.“ 

Na doporučení kamarádky se Julie rozhodla zkusit SlimJOY, aby shodila nechtěná kila a také aby znovu získala energii, kterou tak nutně potřebovala. Objednala si AdipoSlim*, BootBurn Active* BootBurn Intensive*. 

*Julie použila starší verzi tohoto produktu. Nyní můžete vyzkoušet novou a vylepšenou verzi!

AdipoSlim EXTREME

Účinné kapsle pro spalování břišního tuku a zabránění jojo efektu! Nyní v EXTREME verzi pro ještě efektivnější hubnutí.

AdipoSlim EXTREME -40%

Běžná cena: 749,00 Kč

Vaše cena: 449,00 Kč

× Zavřít

„Shodila jsem přes 8 kilo a chci shodit víc!“

Julie čekalo obrovské překvapení! Povedlo se jí shodit značnou váhu a doslova našla novou chuť k životu. „Cítím se 10 let mladší a moje tělo se krásně tvaruje. Díky Vašim produktům se povedlo porazit to mé plné břicho! Je to super! Shodila jsem přes 8,2 kilo a chci shodit víc!”

FatBurn EXTREME

Trio nejlepších spalovačů tuků (L-karnitin, yerba a guarana) v jednom nápoji. Rychle zajistí zvýšené spalování tuků, více energie a vyrýsovanou postavu.

FatBurn EXTREME -56%

Běžná cena: 749,00 Kč

Vaše cena: 329,00 Kč

× Zavřít

„Tyto produkty mají skvělý dopad na moje zdraví!“

Produkty SlimJoy také mají zdravotní benefity pro Julii. „Trpěla jsem kvůli astma a když jsem přibrala na váze, začala jsem mít potíze s dýcháním.“ Od té doby, co sebou nenosím ty svoje přebytečná kila, problémy s astma se zásadně zmírnily: „Tyto produkty jsou skvělé pro moje zdraví!“

Poté také Julie zkusila NightBurn*, jeden z našich nejoblíbenějších produktů, který omezí chuť k jídlu večer, napomáhá k lepšímu spánku a současně spaluje tuky během noci!

*Julie použila starší verzi tohoto produktu. Nyní můžete vyzkoušet novou a vylepšenou verzi!

NightBurn EXTREME

Noční hubnutí v EXTREME verzi. Aktivně rozpouští tuk během spánku, brzdí večerní hlad a efektivně podporuje spalování tuků!

NightBurn EXTREME -20%

Běžná cena: 539,00 Kč

Vaše cena: 431,00 Kč

× Zavřít

Celkově je Julie nadšená, že se jí povedlo dosáhnout takových výsledků: „Moje sebevědomí je zpět! Je to paráda se na sebe dívat a cítít se díky tomu dobře. Chtěla bych poděkovat všem ze SlimJoy. Jsem opravdu ráda, že se mi povedlo narazit na vaše produkty!“ 

Zpět na blog