Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Ibišek: velký módní hit ve světě hubnutí

Často zapomínáme, že jednoduchá řešení jsou ty nejlepší. Ibišek je rostlina s intenzivními červenými květy, která se pěstuje hlavně na výživu a používá se už 6 tisíciletí. V posledních letech se však stala velmi populární v oblasti snižování krevního tuku a obecně tuku v těle. S ibiškem je 2,5krát rychlejší a efektivnější hubnutí maličkostí!

Ibišek je údajně původem z Afriky a lépe se přizpůsobuje tropickému podnebí, takže se mu daří téměř v každé zemi, do které byste cestovali za exotickými plážemi. Na základě vědeckých studií vám ibišek pomůže získat postavu, se kterou by se chtěl na exotické pláži pyšnit každý.

Ibišek podporuje vylučování nadbytečné vody a toxinů…

Ještě i dnes se ibišek po celém světě konzumuje ve formě osvěžujícího nápoje a studie v posledním desetiletí potvrdily, co tradiční léčitelé vždy věděli o diuretickém účinku výtažku z ibišku, což znamená, že podporuje vylučování přebytečné vody z těla. Nejenže dokáže snížit množství krevního tuku, ale také vám pomáhá dosáhnout plochého bříška, protože odstraňuje otoky způsobené zadržováním vody v těle.

…a omezuje vstřebávání cukrů

Extrakt z ibišku je jako přírodní lék proti nadbytečným kilům. Je skutečně pozoruhodný, protože kromě jeho diuretického působení má účinek i na blokování enzymu amylázy, který je potřebný k trávení sacharidů (cukrů). Takže pokud nedokážeme strávit všechny sacharidy, tělo je nemůže použít a my tak můžeme hubnout.

Pokud tělo nemůže použít cukry na energii, spotřebuje tuky. Dokonce i ty, které jsou uloženy na břiše, hýždích a stehnech!

Studie: lidé, kteří konzumovali výtažek z ibišku, zhubli 2,5krát více

Studie zveřejněná v roce 2014 v odborném časopise Food & Function zjistila, že výtažek z ibišku pomáhá zhubnout bez diety. Ti, kteří užívali extrakt z ibišku, zhubli po 12 týdnech* až 2,5krát více než ti, kteří užívali placebo.

Vědci to připisují především vysokému obsahu polyfenolů, které brání lipogenezi v játrech (tvorbě nových tuků) a podporují vylučování jaterního tuku.

Stimiluje spalování tuků během noci

Kvôli jeho diuretickému a zoštíhľujúcemu účinku je ibištek jednou z ingrediencií inovatívneho produktu: zoštíhujúcich kapsúl WaterOut STRONG Night. V kombinácii s extraktom z bielych listov brezy, melónu, brokolice, škorice a čierneho korenia vám ráno pomôže odstrániť 3-krát viac nadbytočnej vody a schudnúť 2,5-krát viac.

Kvůli jeho diuretickému a zeštíhlující účinku je ibišek jednou z ingrediencí inovativního produktu: zeštihlujících kapslí WaterOut STRONG Night. V kombinaci s extraktem z bílých listů břízy, melounu, brokolice, skořice a pepře vám pomůže odstranit 3krát více přebytečné vody a zhubnout 2,5krát více.

*[Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Pro hubnutí je důležité jíst rozmanitou stravu a vést zdravý životní styl.]

Využijte efektivněji přirozený čas pro vaše tělo, kdy je připraveno na pročištění a spalování tuků – noc.

Největší hit přírody – nyní v kapslích WaterOut STRONG Night

Pokud chcete dosáhnout skutečně rychlých výsledků při hubnutí a podpořit intenzivní spalování tuků v noci, využijte naší jedinečné limitované nabídky 1+2 ZDARMA a začněte ještě DNES!

Zpět na blog