Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

JAK NEPŘIBRAT PŘES SVÁTKY?

Prosinec a Vánoce jsou nejkrásnější částí roku.

Ale je to opravdu tak? Firemní večírky, rodinné večeře, setkání s kamarády – to vše dělá svátky takovými magickými, ale je tu ještě jedna společná věc – obrovské kopy nezdravého jídla. Už cítíte, jak se vám rozšiřuje pas? Zastavte to. Nyní si můžete užívat koláče a zůstat fit! Představujeme vám několik zlatých pravidel, jak si vychutnávat vynikající vánoční jídlo a nepřibírat při tom.

1. Hýbejte se

Když si vychutnáváme vánoční delikatesy, díváme se na televizi a posedáváme na gauči s rodinou nebo přáteli, velmi snadno upadneme do stavu hibernace. I když se vám zdá, že se čas zastavil, nezasekněte se i vy. Snažte se vstát, protáhnout se a projít se po domě / bytě každých 30 až 60 minut. Zlepší to vaši cirkulaci a tím i metabolismus, takže budete spalovat kalorie bez extrémní námahy.

2. Najezte se před odjezdem

Takovým způsobem nezaútočíte na obložené chlebíčky hned, když přijdete domů ke kamarádovi či kamarádce. Vynechání jídla nikdy není dobrý nápad, protože hlad se nakonec vždy vrátí a přinutí vás sníst ještě více, než byste snědli normálně.

3. Jezte méně, ale častěji

Přerozdělte si porce na celý den, abyste předešli přejídání. Tento trik vám pomůže udržovat si normální hladinu cukru v krvi, a proto si budete vybírat zdravější jídla. Budete tak hubnout trochu rychleji a udržet si linii bude pro vás jednodušší.

4. Pijte dostatek vody a zapisujte si, kolik jste vypili

Vždy musíte být hydratovaní. Žízeň se často zaměňuje s hladem, a tak začnete jíst namísto toho, abyste vypili sklenici vody. Pijte vodu celý den a především před velkými porcemi. Sklenice nebo dva před obědem nebo večeří zmenší množství přijatých kalorií a způsobí, že budete sytí delší dobu. A dávejte pozor na alkohol. Méně je více.

5. Vždy plánujte dopředu

Pokud pořádáte oslavu, vybírejte zdravější jídlo a občerstvení. V případě, že mermomocí chcete koupit i něco na "zakousnutí", volte celer a hummus. Jednoznačně lepší volba než chipsy. A nezapomeňte na super jednoduché řešení. AdipoSlim STRONG, který:

– zastaví náhlé přepady hladu

– spalují kalorie

– přeměňují ji na energie, namísto tuků

Bez námahy – maximální výsledky. A to je pravděpodobně jedno z vašich největších vánočních přání.

Podívejte se více:

Zpět na blog