Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Blog

Jarní hubnutí - jednoduše ve 3 fázích

Na jaře chceme očistit své tělo od všech odpadních toxinů nahromaděných během zimy a také zhubnout nějaké to nadbytečné kilo. Jaro je ideální období, kdy můžete začít parcovat na své formě a postavě

Udělejte jarní úklid svého organismu!

Jestli chcete zhubnout do léta, měli byste absolvovat tuto 3-fázovou kúru:

Fáze 1: DETOXIKACE

Toto je přípravná fáze, kdy aktivujete jaterní enzymy – bílkoviny potřebné pro správný metabolismus mastných kyselin. Tyto enzymy přímo neutralizují některé toxiny nebo je přeměňují na meziprodukty, které potom odstraníte v další fázi.

Dejte svému tělo něco dobré – Quick Detox je skvělým přírodním doplňkem účinné detoxikace.

Quick Detox

Čistí a podporuje játra a tělo pomocí nejsilnějšího extraktu z ostropestřce mariánského pro rychlou detoxikaci těla a efekt zeštíhlení!

Quick Detox -30%

Běžná cena: 539,00 Kč

Vaše cena: 377,00 Kč

× Zavřít

Fáze 2: DRENÁŽ

Drenáž, neboli odvodnění, zbavení se nadbytečné vody, má za cíl eliminovat toxiny a nadbytečnou vodu v organismu. Rostliny jako opuncie, petržel, ibišek a sarsaparilla jsou ideální společností při detoxikaci organismu (žlučníku či močových cest). Zároveň aktivní látky obsažené v těchto rostlinách osvobozují játra od nahromaděných zásob tuku a cukru (glykogénu) – všechno toto je potřebné na to, aby jste se mohli zbavit nadbytečných kil.

Naše doporučení: AquaSlim EXTREME  – velmi účinný drenážní nápoj, který obsahuje přírodní extrakty rostlin s drenážním účinkem.

AquaSlim EXTREME

Eliminování přebytečné vody z těla během několika dní a viditelné výsledky hubnutí!

AquaSlim EXTREME -41%

Běžná cena: 749,00 Kč

Vaše cena: 439,00 Kč

× Zavřít

Fáza 3: ELIMINACE TUKOVÝCH TKÁNÍ

Třetím krokem je spalování tukové tkáně nahromaděné přes zimu. Aby jste maximalizovali energetický výdej, je třeba tělu dodat antokyány, katechiny a kapsaicin. Ty jsou nevyhnutelné na tvorbu hormonu adiponektinu – hormon štíhlosti

Všechny tyto přírodní složky najdete v kapslích AdipoSlim EXTREME, které bojují s tukovými zásobami.

AdipoSlim EXTREME

Účinné kapsle pro spalování břišního tuku a zabránění jojo efektu! Nyní v EXTREME verzi pro ještě efektivnější hubnutí.

AdipoSlim EXTREME -40%

Běžná cena: 749,00 Kč

Vaše cena: 449,00 Kč

× Zavřít

Jedna rada navíc

Pro ještě účinější proces hubnutí omezte jídla mezi hlavními chody, vyhýbejte se potravinám bohatým na tuky a cukry a cvičte alespoň 3x týdně.

POZOR: Volte vždy jen bezpečné výživové doplňky, kde obsažené složky pocházejí z bezpečných zdrojů a jsou věděcky ověřené. My jsme o kvalitě našich produktů přesvěčeni tak dobře, že garangujeme 100% záruku vrácení peněz.

Zpět na blog