Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Katy Perry vysvětluje proč miluje jablečný ocet

Všichni známe Katy Perry, bylo by těžké o ní neslyšet. A pokud jde o výživu, Katy se drží se několika ověřených tipů. Jedním z nich je její každodenní rituál s jablečným octem. Jste překvapeni? My nejsme.

Photo credit: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Říká, že její dětství bylo něco jako: „Máma mi řekla, že kapusta je moc dobrá, no a já ji s radostí jedla a myslela si, že to byla dekorace na pizzu.”

Ale díky její matce se Katy během let stala přebornicí na přírodní superpotraviny.

Jeden ze zdravých návyků, které převzala od její matky a udržuje se jím v kondici, je konzumace jablečného octa. „Moje matka mě nutila konzumovat ho každý den, no a teď je součástí mého každodenního rituálu.” Katy Perry připouští, že denně konzumuje 2 polévkové lžíce rozpuštěné ve 250 ml vody a láhev s octem má dokonce i v autě.

Proč vlastně Katy Perry pravidelně pije jablečný ocet?

Jablečný ocet má mnoho pozitivních účinků na zdraví: je antibakteriální, má detoxikační účinek, snižuje cholesterol a hladinu cukru v krvi a stimuluje hubnutí. Jediná nevýhoda je, že ocet nechutná má štiplavou chuť a může dráždit hrdlo, sklovinu nebo žaludek.

A z toho důvodu, jsme vyvinuli 100% přírodní produkt, který snižuje pocit hladu a pomáhá spalovat tuk – CiderFit STRONG je dokonalým společníkem pro váš každodenní život.

Inovativní receptura s jablečným octem očistí tělo od toxinů, sníží chuť k jídlu, eliminuje ukládání tukových zásob a urychluje hubnutí.

CiderFit STRONG také podpoří zdravé trávení a nabije vás energií.

Co je v tomto revolučním chutném nápoji? Nemáme co skrývat.

CiderFit STRONG je směs jablečného octa (vyrobeného z jablek z EU), patentované složky Actazin™ (extrakt z kiwi), opuncie, rozpustné vlákniny (z čekanky), extraktu z lopuchu, extraktu z květu malvy a vitamínu C.

CiderFit STRONG je bez lepku, bez laktózy, bez GMO a je vhodný pro vegetariány.

Vyzkoušejte ho hned a přesvědčte se o výsledcích sami! A pamatujte, že CiderFit STRONG nemá s chutí a štiplavým zápachem octa NIC společného, chutná báječně!

Využijte této speciální AKCE a nakupte ještě DNES!

*zdroj: msn.com

CiderFit STRONG 1+1 ZDARMA

NEMÁ chuť jablečného octa má však všechny jeho pozitivní účinky

CiderFit STRONG 1+1 ZDARMA -50%

Běžná cena: 1 038,00 Kč

Vaše cena: 519,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog