Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Blog

Kila se stále vracejí: 4 chyby, které za to mohou

Ztratili jste naději, že vám vaše nejoblíbenější džíny ještě někdy budou dobré? Zkusili jste už nejrůznější rychlé diety, počítali kalorie, do bezvědomí se týrali ve fitku… No výsledky, alespoň ne takové, které by vydržely déle, nikde. Důvod se velmi pravděpodobně skrývá v jedné z nejčastějších chyb. Zjistěte, zda jejich děláte i vy!

Samozřejmě, existují dobré i špatné způsoby hubnutí. Problém, který trápí nás všech je, že hledáme takovou dietu, která by fungovala nejrychleji. Všechny největší chyby, které způsobují, že se shozená kila vracejí (a přinesou s sebou ještě nějaké navíc), spočívají v naší nedočkavosti.

Pokud s váhou bojujete ještě od střední školy, každý rok jste těžší nebo jste přesvědčeni, že máte problém s nějakou hormonální nerovnováhou, velmi pravděpodobně děláte alespoň jednu z těchto chyb.

1. Nadměrně jíte

Ano, to je nezřetelnější chyba. Existuje mnoho populárních diet, které vás chtějí přesvědčit, že můžete některou makroživinu jíst v nadměrném množství. To je velmi častá chyba, která může množství přijatých kalorií neuvěřitelně navýšit.

SKUTEČNOST: Všechny metastudie dokázaly, že některé diety přinášejí rychlejší výsledky než jiné, ale nejdůležitějším prvkem takové úspěšné diety je kalorický deficit. Jednoduše řečeno: musíte využívat více kalorií, než přijmáte.

2. Nejíte dostatečně

Ačkoliv se zdá, že si to protiřečí s tím, co jsme právě uvedli, má to svoji logiku a tato chyba je také velmi častá. Děláme to všichni, kteří chceme co nejrychleji zhubnout. Většina rychlých diet cílí na extrémně nízký kalorický příjem. Viděli jste někdy denní stravovací plán s méně než 1200 kaloriemi – no, přesně o tom mluvíme.

Snižování denního kalorického příjmu na minimum (po hranici bazálního metabolismu – základní množství energie, které tělo potřebuje k přežití a fungování) může být nejrychlejším řešením vašich problémů s přebytečnými kily. Ale pouze pokud necvičíte.

Pravidelné návštěvy fitka nebo běh každé ráno při minimálním množství kalorií vždy skončí katastrofálně. Proč? Protože takový způsob hubnutí není nic jiného než hladovka. A vaše tělo na to reaguje tím nejhorším možným způsobem.

Asi jste už slyšeli, že se váš metabolismus zpomalí, pokud jíte méně, než vaše tělo potřebuje. Všichni si však neuvědomují, proč je to tak velký problém. Zpomalení metabolismu je mechanismus přežití (nezapomeňte, že vaše tělo si myslí, že hladovíte). Tělo zpomalí všechny méně důležité funkce a procesy, aby spotřebovávaly méně energie.

Čím méně energie potřebuje vaše tělo, tím méně můžete jíst, aniž by se všechna shozená kila vrátila zpět.

Pokud jste v módu hladovění, můžete si všimnout následující příznaků:

  • slabost
  • nepravidlený menstruační cyklus
  • stagnace v hubnutí
  • navzdory pravidelnému cvičení nejste ve formě
  • nemáte chuť k jídlu
  • problémy se spánkem
  • oteklost a nadýmání

A když to nakonec vzdáte… mimořádně rychle získáte všechny kila nazpět!

3. Nejíte dostatek bílkovin

Tato chyba souvisí s předešlým problémem. Proč? Při chybě č. 2 jsme zjistili, že bazální metabolismus určuje náš minimální kalorický příjem. Ale důležitou skutečností je, že náš bazální metabolismus – do určité míry – určují naše svaly.

Čím více svalů máme, tím více energie potřebujeme – i když jen celý den odpočíváme. To je do určité míry důvodem, proč mohou muži a vyšší lidé sníst víc. Mají více svalové hmoty a tím i větší spotřebu kalorií.

A jakou roli zde hrají bílkoviny? Bílkoviny jsou stavebními prvky našich svalů. Pokud nepřijímáme dost bílkovin (nejčastěji při rychlých dietách a hladovkách), naše tělo začne doslova rozkládat svaly, aby získalo potřebné látky.

Důsledky? Méně svalové hmoty. A tím i pomalejší metabolismus. Hubnutí začne okamžitě stagnovat nebo se shozená kila vrátí zpět. A to je ten známý jo-jo efekt.

4. Nikdy jste nezkusili recepturu AdipoSlimu – nyní ve verzi EXTREME

AdipoSlim EXTREME byl vyvinut speciálně pro lidi, kteří nechtějí ztrácet čas dietami. Jeho cílem je rychlé spalování tuku s trvalým účinkem. Jak víte, dieta způsobuje zpomalení metabolismu, protože vaše tělo získává obvykle méně kalorií.

AdipoSlim EXTREME zabraňuje zpomalení metabolismu a tím udělá vaše hubnutí efektivnější a trvanlivější než kdykoliv předtím.

První výrobek na českém trhu, který kromě aktivního spalování tuku také zabraňuje růstu tukových buněk.

Unikátní receptura AdipoSlimu EXTREME je nyní ještě silnější než kdykoliv předtím! Účinkuje jako spalovač tuku a zároveň přeprogramuje vaše tukové buňky a hormonální reakce tak, aby byly optimálně pro hubnutí. Jeho tajemstvím je aktivace adiponektinu – takzvaného hormonu štíhlých lidí – a ochrana svalové hmoty během rychlých diet.

Už jeho originální receptura našim zákazníkům pomohla:

  • zbavit se 7,5 cm z obvodu pasu

  • zbavit se 6 cm z obvodu stehen a boků

  • spálit 50 % tuku z oblasti břicha vedle dodržování zdravého stravování

Objednejte si svůj AdipoSlim EXTREME, dokud je ještě k dispozici se speciální slevou!

AdipoSlim EXTREME 1+1 ZDARMA

Účinné kapsle pro spalování břišního tuku a zabránění jojo efektu! Nyní v EXTREME verzi pro ještě efektivnější hubnutí.

AdipoSlim EXTREME 1+1 ZDARMA -50%

Běžná cena: 1 498,00 Kč

Vaše cena: 749,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog