Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc (8.00–16.00):225 850 048

Blog

Letní nápoj, se kterým spálíte kalorie rychleji

Sklenice tohoto osvěžujícího mangového nápoje na snídani nebo před cvičením vám pomůže spalovat tuky rychleji. Vyzkoušejte ho na vlastní kůži co nejdříve.

Síla spalovačů tuků, resp. „fat burnerů"

Určitě jste už slyšeli o takzvaných spalovačích tuků, cizím slovem Fat Burner. Jde o výrobky, které různými způsoby zvyšují spalování tuků. Mnohé z nich zrychlují metabolismus pomocí termogeneze – procesu, při kterém tělo produkuje teplo a využívá k tomu tuky.

Extrakt z papáji pro lepší využití bílkovin

Mezi nejlepší potraviny, které mohou pomoci při spalování kalorií, patří papája. Dokáže to díky enzymu bromelainu. Pro tento enzym je příznačné, že v trávicí soustavě rozkládá bílkoviny, což znamená, že jsou pro tělo snadněji dostupné a způsobují nám méně trávicích obtíží. 

Pokud bílkoviny netrávíme právě nejlépe, může docházet k zácpě, větrům, hromadění toxinů, nadýmání a zpomalení metabolismu. Může to také vést k přibírání na váze, resp. neschopnosti zhubnout, ať se snažíme jakkoliv.

Nápoj s tropickou mangovou příchutí, který obsahuje až 3 spalovače tuků

Když počasí dovolí pro venkovní aktivity, napadlo vás už někdy, že byste se s přáteli mohli setkat raději na procházce, než na kávě či pivu, nebo že byste dokonce spolu zašli na menší turistiku nebo na kolo?

Ideální nápoj pro všechny, kteří by rádi cvičili více a vytěžili z toho maximum, je FatBurn EXTREME, nyní ve speciální edici s osvěžující mangovou příchutí. Nabije vás energií a odmění každou formu pohybu tím, že zvýší spalování kalorií a schopnost spalování tuku.

Využijte sílu nejmocnějšího spalovače tuku, který obsahuje nejlepší mix účinných látek pro aktivní spalování tuku: s až 3 dobře zdokumentovanými přírodními spalovači tuků (zelený čaj, čaj maté (yerba) a guarana, 1000 mg L-karnitinu, všechny vitamín B3 a papain, enzym, který je svými účinky (pomáhá trávit bílkoviny) velmi podobný bromelainu z ananasu.

Nyní je ten správný čas na to, abyste si doplnili energii a vyformovaly si postavu!

FatBurn EXTREME 1+1 ZDARMA

Trio nejlepších spalovačů tuků (L-karnitin, yerba a guarana) v jednom nápoji. Rychle zajistí zvýšené spalování tuků, více energie a vyrýsovanou postavu.

FatBurn EXTREME 1+1 ZDARMA -50%

Běžná cena: 1 498,00 Kč

Vaše cena: 749,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog