Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Lahodný nápoj, který ničí tuky

Sklenka tohoto osvěžujícího ananasového nápoje před tréninkem nebo po obědě pomáhá k rychlejšímu spalování tuků. Čtěte dál a zjistitě jak!

Spalovač tuků

Pravděpodobně jste slyšeli o takzvaných jídlech, které pomáhají spalovat tuky. Jedná se o potraviny, které stimulují metabolismus pomocí termogeneze – procesu, při kterém tělo produkuje teplo, a tím podporuje spalování tuků.

Jedním z nejlepších potravin pro spalování tuků je určitě ananas. Mezi jeho nejznámější výhody patří:

  • Pomáhá udržovat hladinu cukru v krvi a cholesterol pod kontrolou. Toto ovoce obsahuje menší množtví cukru, takže se doporučuje rovněž i pro diabetiky. Má také vysoký obsah vlákniny, což snižuje absorpci cholesterolu v krvi.
  • Pomáhá zmírnit příznaky zácpy díky vysokému obsahu vlákniny.
  • Díky obsahu bromelainu má blahodárné protizánětlivé vlastnosti. Používá se k léčbě stavů, jako je cystitida, gastritida a urologické choroby.

Vlastnosti ananasu pro spalování tuků

Ananas obsahuje složku zvanou bromelain, která je známá svými vlastnostmi spalování tuků. Tato látka podporuje trávení a urychluje metabolismus, protože pomáhá rozkládat potravinové proteiny, jakmile se ocitnou v našem žaludku.

Ananas má také diuretickou a anticelulitidovou funkci. Obsahuje organické kyseliny, které mohou účinně bojovat proti zadržování vody, hlavní příčině celulitidy. Když celulitida dosáhne škodlivé úrovně pro tkáně, vytváří na naší kůži hrudky a jamky, tzv. „pomerančovou kůži.”

Vše v jednom lahodném nápoji

Všechny tyto výhody najdete v naší limitované edici nápoje BootBurn STRONG ACTIVE 1000 pro spalování tuků. Tento lahodný tropický nápoj s příchutí ananasu obsahuje 1000 mg nejčistšího L-karnitinu na trhu, který se vyrábí ve Švýcarsku a pomáhá udržovat vysokou úroveň energie.

Nápoj podporuje termogenní vlastnosti těla, protože obsahuje 3 vysoce kvalitní termogenní složky, které zvyšují vnitřní teplotu těla a urychlují spalování tuků během fyzické aktivity, a to i několik hodin po tréninku. Kupte si ho hned a získejte 1 ZDARMA!

Zpět na blog