Nedaří se vám zhubnout? Zkuste rozproudit a pročistit lymfu

Lymfatický systém je často zanedbávaný a ignorovaný, protože o jeho funkcích nevíme mnoho. Ale ve zkratce, lymfatický systém hraje hlavní roli při ochraně před infekcemi a záněty.

Lymfatický systém přispívá k detoxikaci organismu a zajišťuje vylučování toxinů a škodlivých látek z těla, jako jsou: bakterie, alergeny, těžké kovy, chemikálie či nasycené tuky.

Jaké jsou příznaky lymfatického přetížení?

Pokud lymfatický systém nefunguje správně, tekutina se hromadí v tkáních a způsobuje otoky, obvykle v končetinách a obličeji. Mezi další příznaky patří problémy při hubnutí, omezený pohyb, bolest nebo nepohodlí, jakož i:

 • nadměrná únava
 • nadýmání
 • suchá pokožka a svědění
 • nedostatek koncentrace

Je velmi důležité udržovat lymfatický systém zdravý a vyhnout se jeho zablokování.

Hlavní příčiny lymfatického přetížení

 • Stres – stres způsobuje stav chemického „agitování" v těle a považuje se za příčinu 80 % chronických onemocnění, včetně lymfatického přetížení
 • Chronická trávicí nerovnováha – pokud střevní mikroflóra není v dobrém stavu, ovlivňuje to tok lymfy a brání jí v plnění jejích drenážní funkce
 • Nedostatek jódu – jód hraje důležitou roli v ochraně před environmentálními toxiny. Pokud není přítomen v dostatečném množství, může způsobit zanesení lymfy

Jak pročistit lymfatický systém za 3 dny

Z výše uvedených důvodů je vhodné pravidelně čistit a detoxikovat lymfatický systém. Ale pro efektivní detox potřebujeme správné přísady. Postupujte podle tohoto třídenního detoxikačního plánu pro zlepšení lymfatického systému:

1. den: Doporučuje se tato zelenina: dýně, celer, zelená cibule, petržel, hořčičné listy, ředkvičky, zelí, zelené papriky, špenát, zelený salát, brokolice, mrkev, červená řepa. Zeleninu omyjte a přiveďte k varu na 2 hodiny. Není třeba ji předem krájet. Po vychladnutí nalijte do nádoby vodu. Vypijte 1 sklenice této zeleninové šťávy 2krát denně, před obědem a večeří.

Tato zelenina stimuluje detoxikační proces, je bohatá na vitaminy, minerály a antioxidanty, které snižují negativní účinky volných radikálů.

2. den: Pijte 1 sklenici zeleninové šťávy před snídaní, obědem a večeří.

3. den: Pijte 1 sklenici zeleninové šťávy před snídaní, obědem a večeří. Můžete také zkonzumovat uvařenou zeleninu.

Rychlejší výsledky

Pokud chcete detoxikovat lymfatický systém rychleji a snadněji, doporučujeme náš 20denní program na hubnutí. S 2 přírodními produkty WaterOut STRONG a WaterOut STONG Night stimulujete lymfatický systém a během hubnutí dosáhnete ještě lepší výsledky. Tato sada Vám pomůže:

 • odstranit z těla až 27% * vody a toxinů
 • snížit otoky a nadýmání až o 60% *
 • zajistit až 3,5krát * lepší odstranění zadržované vody
 • zhubnout až 2,5krát * více

*[Výsledky se mohou u jednotlivých osob lišit. Pro hubnutí je důležité jíst rozmanitou stravu a vést zdravý životní styl.]

Mohlo by vás zajímat