Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Jak nepřibrat o svátcích?

Období svátků, to nekrásnější období v roce. Ale je opravdu? Obvykle je to také čas, kdy se neobejdeme bez spousty a spousty nezdravého jídla.

Cítíte, jak se váš pas už rozšiřuje? Zapomeňte na to. Nyní si můžete dát cukroví a stále zůstat fit. Abyste si mohli užít vánoční svátky a neskončit o několik kilo těžší, držte se těchto zlatých pravidel pro FIT Vánoce.

1. Zůstaňte v pohybu

Když se ládujeme vánočními delikatesami, sledujeme televizi a trávíme čas s našimi blízkými, je tak neskutečně snadné upadnout do stavu hibernace. Ale i když se zdá, že se čas zastavil, vy byste neměli.

Ujistěte se, že vstanete každých 30–60 minut a projdete se po domě. To zlepší cirkulaci a udrží váš metabolismus v chodu, takže můžete spálit kalorie navíc bez velké námahy.

2. Jezte méně a častěji

Rozložte si jídlo rovnoměrně po celý den, abyste se vyhnuli přejídání. Tímto způsobem budete s větší pravděpodobností udržovat stabilní hladinu cukru v krvi a budete si moci vybrat zdravější jídlo. Díky tomu budete moci rychleji zhubnout a udržet si zdravou váhu déle.

3. Pijte hodně vody a omezte alkohol

Vždy zůstaňte hydratovaní. Žízeň lze snadno zaměnit s hladem, což vás vede k jídlu, když byste měli ve skutečnosti pít. Ujistěte se, že pijete vodu po celý den, zejména před velkými jídly.

Sklenice nebo dvě před obědem nebo večeří sníží počet spotřebovaných kalorií a pomůže vám rychleji zhubnout. A opatrně s konzumací alkoholu. Čím méně, tím lépe.

4. Vždy plánujte dopředu

Při plánování slavnostního jídla se rozhodněte pro zdravější výběr jídel a občerstvení. Pokud máte chuť něco zakousnout mezi hlavními jídly dne, vyzkoušejte místo brambůrek celer s humusovým dipem. Zdravé, chutné a co je nejdůležitější – snadno se to dá připravit dopředu!

5. Blokujte vstřebávání tuků a kalorií 

Samozřejmě, že nechceme, abyste se vzdali úplně všeho, co dělá svátky výjimečnými. Užijte si vaši oblíbenou vánoční večeři bez viny s FastSlim Duo.

  • Snižuje až 27 % přebytečné vody a toxinů*
  • Eliminuje nadýmání a otoky
  • Blokujte až 28 % tuků z vašich jídel*
  • Zhubněte 2,5krát více váhy*
  • Snižte svůj denní kalorický příjem

Výkonné kombo na hubnutí, které eliminuje hmotnost vody a blokuje vstřebávání tuků!

Fast Slim Duo

Nejsilnější eliminace zadržované vody a snížení kalorií z tuků!

Fast Slim Duo -50%

Běžná cena: 1 348,00 Kč

Vaše cena: 679,00 Kč

× Zavřít

*[Účinky používání produktu se mohou u jednotlivých osob lišit a mohou se lišit od účinků popsaných na webových stránkách. Účelem našich produktů není zabránit nebo léčit jakoukoli nemoc nebo vážnou nemoc.]

Zpět na blog