Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

OPUNCIE: Kaktus, který změnil vše, co jsme věděli o hubnutí a zachránil Tunisany před chudobou

Kdo by si myslel, že obyčejný kaktus by mohl mít tak obrovský dopad? Opuncie, nebo také česky nopál, je nejvíce komerčně úspěšný kaktus na světě. O opuncii neexistuje však žádný příběh tak úžasný jako je ten Hamedův.

Opuncie je superstar mezi kaktusy. Můžeme ji konzumovat jen tak v celku nebo z ní vyrobit zdravý nápoj, protože funguje jako neuvěřitelně silná pomoc při hubnutí. Pro některé je to dokonce vstupenka k lepšímu životu.

Díky svým vzácným léčebným přínosům a silným schopnostem zbavit tělo nadváhy, jí moderní svět stále nemá dostatek. Většina opuncií se pěstuje v Mexiku a Tunisku. Ale ne všichni farmáři opuncie mají takové štěstí jako Hamed – tuniský farmář, jehož život se díky opuncii změnil.

Jak opuncie změnila Hamedův život?

V Tunisku žije téměř čtvrtina obyvatel pod úrovní chudoby. Mnoho Tunisanů nemá ani přístup k elektřině nebo vodě ve svých domovech. Země bojuje s neúspěšným systémem zdravotní péče, který je k dispozici pouze lidem s dostatečným příjmem. Problémem je i negramotnost, zejména ve venkovských oblastech Tuniska.

Hamedova vesnice nebyla výjimkou. On a jeho rodina bojovali celé roky a jeho děti nemohly chodit do školy. Jeho žena zemřela při porodu svého 4. dítěte. Ve vesnici nebyl žádný lékař, a i kdyby byl, jen pár vybraných by si jej mohlo dovolit.

Když Hamed dostal příležitost rozšířit svoji farmu, neváhal. „Všechno se to stalo tak rychle! Nikdy by to nebylo možné bez podpory mého syna a dcer.“

Dnes mohou všechny čtyři děti navštěvovat školu, která je zároveň financována Hamedovou farmou na opucnie. V jeho vesnici jsou nyní navíc také lékaři, jelikož Hamed chtěl poskytnout obyvatelům vesnice tu nejlepší možnou péči.

Většina vesničanů pracuje na Hamedově opunciové farmě a Hamed je velmi respektován za to, co přinesl této kdysi velmi chudé vesnici.

Po úspěšné sklizni nic nepřijde nazmar: listy, stonky a jiné nepoužitelné části opuncie se stávají cennou potravou pro zvířata a obsah ovoce je přeměněn na koncentrovaný extrakt, díky tomu se snižují náklady na dopravu a dopad na životní prostředí.

Když se opuncie používá tím správným způsobem, může vám změnit život

Léčivá síla opuncie

Zajímá vás, co pro vás může opuncie opravdu udělat? Toto jsou její nejznámější výhody:

  • čistí tělo od toxických látek,
  • zlepšuje krevní oběh a snižuje krevní tlak,
  • má antibakteriální a protizánětlivé vlastnosti,
  • zabraňuje růstu tukových buněk,
  • posiluje váš imunitní systém,
  • zlepšuje trávení a zabraňuje zácpě,
  • posiluje zuby a kosti,
  • snižuje otoky a revmatismus,
  • urychluje regeneraci po těžké konzumaci alkoholu.

Opuncie je také označována jako „superpotravina“ a má to dobrý  důvod. Obsahuje velké množství vitamínu C, vitamínů B, hořčíku, draslíku, vápníku, mědi, vlákniny a dalších antioxidantů.

Opuncie je účinný nástroj na hubnutí, protože zabraňuje ukládání tuku v těle. Rovněž se prokázalo, že díky obsahu rozpustných vláknin drasticky snižuje chuť k jídlu. Zpomaluje vstřebávání cukrů a s její konzumací se budete cítit sytí mnohem déle.

My jsme učinili opuncii ještě silnější

Spolupracujeme s francouzskými specialisty na tom, abychom vytvořili ty nejefektivnější přírodní směsi. Vzali jsme přírodní sílu opuncie a učinili ji ještě silnější. Opuncie je tak obsažena i v našem produktu WaterOut STRONG, který byl pečlivě vytvořen právě pro účely rychlého snižování hmotnosti. Sílá a efektivita WaterOut STRONG již ohromily tisíce našich zákazníků.

V roce 2019 jsme uvedli na trh třetí generaci tohoto produktu a nikdy nebyla tak silná, jako je nyní. Obsahuje pouze vysoce kvalitní ingredience, které se vzájemně doplňují, takže můžete rychle a snadno dosáhnout vaší vysněné postavy.

Zpět na blog