Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Příběh za naším bestsellerem: Tajná tuniská dieta

Jednou za čas narazíme na lékařský objev, který změní svět. Jeden se stal, když jsem se vrátila z výletu po tuniském venkově a byla jsem ohromena tím, co jsem tam našla…

Více než čtvrtina obyvatel žije v chudobě. Pokud jste někdy byli v chudých zemích, víte, že jedním z největších problémů je potrava.

V Tunisku, většina populace konzumuje smažené potraviny a tunu sacharidů. To vede k velkému problému s obezitou. V posledních 36 letech obezita u dospělých vyskočila o 1400 % v Burkině Faso a více než o 500 % v Ghaně, Beninu, Etiopii a Togu. Stejný problém nastává v Tunisku. 64,5 % populace trpí nadváhou.

Ale na své cestě jsem navštívila i jednu malou vesnici, která vzdoruje veškeré logice. Vešla jsem do vesnice a čekala jsem, že uvidím obvyklé; obrovské množství obézních Tunisanů. Ale ne. To bylo poprvé, co jsem se snažila najít NĚKOHO s nadváhou. A to mě překvapilo. Jak je tohle možné? Více než polovina země trpí špatným stravováním, ale v této vzdálené vesnici vypadají lidé štíhle. Rozhodla jsem se promluvit s některými z místních, abych zjistila, jak je to možné.

Bylo těžké najít někoho, kdo by mluvil anglicky, ale nakonec jsem našla průvodce, který se mnou rád poobědval. Posadili jsme se do místní rodinné restaurace a požádala jsem o typické jídlo zvané Brik (pečené těsto s vejcem, petrželkou a tuňákem). V tom mě vysloužilý průvodce zastavil a řekl mi, že musím vyzkoušet jejich místní ovocný salát. Když jsem se ho zeptala, co je na tomto ovocném salátu tak zvláštní, usmál se a řekl mi, že je to náš „salát života.” On pokračoval, že hlavní složkou salátu je sirup ze sladkého ovoce, které pochází z kaktusu. A tento kaktus se pěstuje všude kolem vesnice muže jménem Hamed.
 
To mě zaujalo. Mohl by to být důvod, proč tato vesnice vypadá jako oáza uprostřed ztroskotané země obezity? Vysloužilý průvodce dále vysvětlil, že většina místních obyvatel konzumují toto ovoce každý den. A není divu – je vynikající, je ho dostatek a je levné. Ale je také plné živin, které pomáhají působit proti špatným, smaženým jídlům, které jedli vesničané.
 
Byla jsem ohromena. Toto lahodné ovoce by mohlo být důvodem, proč tato vesnice netrpí obezitou. Nikdy jsem nebyla tak nadšená, že jsem se musela vrátit z výletu předčasně. Ale musela jsem skočit za počítač a promluvit si s lékárníkem. Když jsem mu o této vesnici pověděla, udělal si malý vědecký průzkum. K překvapení nás obou zjistil, že již bylo provedeno rozsáhlé, a důsledné testování právě tohoto ovoce.

A výsledky jsou přesvědčivé: testy s ovocem prokázaly, že skutečně podporuje hubnutí. Způsob, jakým to funguje, je skutečný klenot: vlákna v ovoci se váží na tuky a snižují rychlost, jakou jsou tělem absorbovány. To zase vede ke snížení absorpce energie a snížení tělesné hmotnosti. Snižuje také pocity hladu díky obsahu rozpustných vláknin (např. rostlinný klih), které zpomalují vstřebávání cukru po konzumaci jídla, což uchovává pocit sytosti déle.
 
Ale to není všechno!!
 
Náš lékárník mi také řekl, že přidáním jen několika přírodních výtažků může výrazně zlepšit účinnost ovoce! V tu chvíli jsem věděla, že to musí být sdíleno se světem. Ale čelili jsme velké překážce. Nalezení vysoce kvalitních přírodních extraktů nebylo obtížné. Mohli bychom najít kvalitní zdroje v EU. Ovoce samotné bylo jiný příběh…
 
Bylo téměř nemožné dovážet čerstvé ovoce do Evropy. Rychle degraduje a ztrácí většinu svých zázračných vláken. A zde náš lékárník opět přispěl svými silami. Přišel na to, že pomocí speciálního procesu sušení se mohou „hubnoucího vlákna” tohoto ovoce, která jej činí tak úžasným, uchovat.
 
Zůstal jen poslední kousek skládačky. Získávání ovoce. E-mailem jsem kontaktovala průvodce a požádala ho, aby mě spojil s Hamedem, který vlastnil kaktusovou farmu, na které pěstuje toto neuvěřitelné ovoce. Mluvili jsme o tom, jak se ovoce pěstuje organicky a jak jej přirozeně sušit přímo v okolí vesnice. Společně jsme našli ten nejlepší způsob, jak toto úžasné ovoce připravit, jak ho balit a posílat přímo do Evropy.

S překonáním této překážky, jsme použili speciální proces, který kombinuje ovoce v prášku s ostatními podpůrnými přírodními extrakty. Poté stačilo vyzkoušet naši unikátní hubnoucí směs. Vytvořila jsem reklamu s žádostí o dobrovolníky, aby vyzkoušeli tento přírodní lék na podporu hubnutí. Zpočátku se přihlásilo jen málo lidí. Chápu, proč není snadné důvěřovat nějaké reklamě, která tvrdí, že pomáhá snižovat nadváhu.

Poté, co se objevil první příběh, věci se změnily téměř přes noc…

Alma je kuchařka, která se rozhodla tuto hubnoucí směs vyzkoušet. A její výsledky mě šokovaly. Nečekala jsem, že to bude fungovat tak dobře. Když se její příběh objevil, začali jsme dostávat desítky, stovky žádostí. A příběhy se stále zlepšovaly a zlepšovaly.
 
Petra, 30letá zdravotní sestra: „Přestože jsem už o této směsi slyšela tolik chval, i tak mě překvapila: první účinky jsem viděla opravdu velmi rychle!"
 
Pak přišla Tina: „Po několika měsících jsem konečně dosáhla mého cíle. Konečně jsem měla siluetu, kterou jsem chtěla, a už své tělo neschovávám pod vrstvami oblečení."
 
Tehdy jsem to věděla – museli jsme to říct světu. Ovoce se nazývá opuncie, či obyčejně pichlavá hruška, ale pojmenovali jsme směs po jejím efektu – AquaSlim EXTREME, protože je také velmi účinná při zmírnění otoků a zácpě.
 
Čelila jsem však ještě jednomu poslednímu problému. Náklady na výrobu, sušení, balení a výzkum, které dokazují, že to skutečně funguje, začaly výrazně narůstat. Nyní jsem věděla, že můžeme cenu nastavit skutečně vysoko. Mohla jsem snadno stanovit cenu na 5000 Kč za 10denní balení a většina dobrovolníků byla připravena zaplatit tuto obrovskou sumu poté, co viděla výsledky z první ruky. A vzhledem k práci, která do ní vstoupila, by byla tato cena oprávněná.
 
Ale to bych nikdy nemohla udělat, nechci, aby peníze byly bariérou mezi vámi a vaším novým životem. Vím, jak to vypadá, když bojujeme s tím, jak vypadáme, nekonečnými cykly diet a překážek, nedostatkem spánku a nedostatkem důvěry. To je důvod, proč jsem se rozhodla, že toto úžasné ovoce nebude prodáváno pro účely velkého zisku. Snažím se jen pokrýt náklady, které jsou třeba k vytvoření tohoto mocného řešení hubnutí.
 
To je důvod, proč bych vám ráda nabídla tento úžasný prášek z opuncie – AquaSlim EXTREME za zlomek ceny – pouhých 506 Kč.
 
Ale jelikož jste si přečetli můj příběh, a protože si opravdu přeji, abyste uspěli, zdvojnásobím vaši objednávku a přidám navíc 10denní zásoby prášku z opuncie a to úplně ZDARMA.

To znamená, že můžete kliknout na níže uvedený odkaz a objednat si 20denní zásoby AquaSlim EXTREME za pouhých 506 Kč. Nezapomeňte – dodaných 10 dní je zcela zdarma.
 
==> Klikněte níže a objednejte si 20denní zásoby AquaSlim EXTREME
 
Vím, že budete AquaSlim EXTREME milovat a věřím, že to bude fungovat i pro vás. Proto jsem připravena nabídnout Vám 30denní záruku vrácení peněz ve výši 100%.
 
Kateřina Veselá,
Specialistka na výživu ve společnosti SlimJOY

AquaSlim EXTREME 1+1 ZDARMA

Eliminování přebytečné vody z těla během několika dní a viditelné výsledky hubnutí!

AquaSlim EXTREME 1+1 ZDARMA -50%

Běžná cena: 1 098,00 Kč

Vaše cena: 549,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog