Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

Připravte se za měsíc na svatební oslavu a všechny překvapte!

Hádáme, že nervy a stres ze svatby zajídáte, nespíte dobře a frustraci si vybíjíte na ubohé paní z květinářství. Dá se vůbec před svatbou dodržovat dietní plán a cvičení?

Jsme tu, abychom vám nabídli solidní řešení, které vám pomůže zbavit se kil rychle a zároveň na dlouhou dobu. Ušetřený čas můžete využít k panikaření z nějakého jiného důvodu :)

Představujeme náš 3-fázový program, díky kterému se zbavíte kil, které ohrožují váš kouzelný den!

Krok 1 – dieta

Zaprvé – nebojte se, nikomu nedoporučujeme diety, jejichž základem je pouze řapíkatý celer – nechceme mít na rukou nevěstino trápení! Jediné, co musíte udělat, je upravit 2 hlavní nepřátelé: soli a uhlohydráty.

To jsou hlavní obžalovaní v případě nárůstu tělesné hmotnosti a extra pomalého hubnutí.

Víte, že 1 gram soli způsobuje zadržování až 1 kilogramu vody v těle? A víte že, uhlohydráty z 1 brambory způsobí, že váš organismus zadrží čtvrt kila vody?

Co to znamená? Pokud se nechcete každé ráno budit s dalším kilem zadržované vody navíc, musíte omezit příjem soli a uhlohydrátů. Na ochucování používejte bylinky místo soli a jako náhrada uhlohydrátů poslouží kvalitní bílkoviny a zelenina.

Potřebujete něco spolehlivého?

Naneštěstí někdy ani největší úsilí není dost. Pokud je vaším cílem skvělý pocit ze sebe samé na vaší svatbě, pak pravděpodobně nechcete riskovat.

Naštěstí máme v rukávu několik triků, které zaručí, že budete vypadat a cítit se absolutně výjimečně!

Krok 2 – přebytek vody

Měli jste už noční můru, v níž se budíte v den vlastní svatby celá oteklá a s 1,5 kilem přebytečné vody v těle? Stres zvyšuje hladinu kortizolu a kortizol způsobuje, že tělo zadržuje ještě více vody. Znáte ty vtipné videa s nevěstami, kterým se u oltáře nedá nasadit prstýnek? Ani nám se to absolutně nezdá směšné!

S nápojem WaterOut STRONG můžete klidně spát a být si jistá, že vám se to nestane.

Podívejte se na Yolandin úspěch: Zhubla 9,5 kg (část z toho byla nahromaděná voda) již za 3 týdny!

 

Objednejte si WaterOut STRONG nyní ve skvělé akci »

 

WaterOut STRONG je zcela přírodní diuretický nápoj s malinovou příchutí, který nenarušuje minerální rovnováhu organismu. Obsahuje petržel, pampelišku, extrakt ze smilaxu lékařského a extrakt z listů červených hroznů, díky čemuž snižuje zadržování vody v těle o 27 %, eliminuje otoky a pocit těžkosti a zajistí, že během vašeho magického dne budete vypadat a cítit se úžasně.

A co je nejlepší? WaterOut STRONG zajišťuje okamžité výsledky. Je absolutní „povinnost" pro svatební ráno (a i dny před ním).

Krok 3 – tuk

Pokud již máte pod kontrolou zadržování vody, můžeme se přesunut k tuku. Kapsle AdipoSlim STRONG nabudí váš metabolismus. Obsahují 100% přírodní extrakty z řas wakame, zeleného čaje, červeného pomeranče a kapsaicin z kajenského pepře. Mnohé výzkumy dokázaly, že tyto přírodní složky pomáhají spalovat kalorie a přispívají ke spalování tuku. A co říkají čísla?

Ursula zhubla 14 kg za 6 týdnů!

 

Objednejte si AdipoSlim STRONG nyní ve skvělé akci »

Výzkumy prokázaly, že ingredience obsažené v AdipoSlim STRONG redukují břišní tuk až o 50 %! Osoby užívající tento výživový doplněk odbourali až 7,5 cm z obvodu pasu a až 6 cm z obvodu stehen. Kapsle AdipoSlim jsou 10krát účinnější a fungují rychleji než podobné produkty na trhu.

SlimJOY balíček přichází s první pomocí!

Abyste si mohli být jistá, že si vás zapamatují jako nejkrásnější nevěstu všech dob, vyzkoušejte sadu Bikini Body, která spojuje AdipoSlim STRONG a WaterOut STRONG. Oba produkty fungují v synergii a zajišťují komplexní podporu! 1 balení AdipoSlim STRONG a 2 balení WaterOut STRONG vám vystačí na měsíc a pomohou vám dosáhnout vašeho cíle.

Sada SuperSlim

S tímto SUPER balíčkem se zbavíte těch EXTRA kil navíc

Sada SuperSlim -54%

Běžná cena: 2 247,00 Kč

Vaše cena: 1 034,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog