Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

PROČ MOJE KAMARÁDKA MŮŽE sníst COKOLI A JE STÁLE ŠTÍHLÁ A JA PŘIBÍRÁM UŽ Z POHLEDU NA JÍDLO?

Fráze „jste to, co jíte" vlastně neplatí. Proč? Protože dva lidé, kteří jedí stejné jídlo, ho často metabolizují různě, a proto se to i jinak projevuje na jejich postavě.

Absorpce makroživin a mikroživin významně ovlivňuje střevní mikroflóru. Množství kalorií, které organismus absorbuje, závisí na několika faktorech: na kvalitě trávení, trávicích šťáv, žaludečních kyselin, trávicích enzymů a diverzitě střevní flóry.

Co je to trávení?

Stručně řečeno, trávení je proces, který začíná v ústech při žvýkání jídla a končí se v tenkém střevě, kde se působením trávicích enzymů a pankreatické šťávy proteiny rozkládají na aminokyseliny.

Špatná střevní flóra znamená nadváhu

Trávení je složitý proces, který se u každého člověka liší. Tyto rozdíly se vyskytují zejména v důsledku špatných stravovacích návyků: nedostatečného přežvykování, nedostatku mikroživin v potravě, časté konzumace zpracovaných potravin. Obezita je často spojena s různými střevními záněty, nevyváženou střevní flórou, pomalým metabolismem a oslabeným imunitním systémem.

Co můžete udělat?

Pokud si chcete zlepšit střevní flóru, musíte mít vyváženou stravu obsahující hodně ovoce a zeleniny, probiotik (kefír, jogurt, jablečný mošt, zelí), vyhýbat se zpracovaným potravinám, stresu a zbytečným antibiotikům.

SlimJOY navíc vyvinul revoluční výživový doplněk – HungerBlock EXTREME. Ten vám pomomůže jednoduššeji hubnout a navíc aniž byste hladověli, jelikož snižuje chuť k jídlu. Účinnost HungerBlock kapslí je vědecky prokázána.

HungerBlock EXTREME

Revolučním přístup k potlačení chuti k jídlu a zabránění neustálého pocitu hladu.

HungerBlock EXTREME -50%

Běžná cena: 539,00 Kč

Vaše cena: 269,00 Kč

× Zavřít

Zpět na blog