Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Blog

4 kroky ke krásné postavě už za 15 dní

Touhu být atraktivní pociťuje určitě každá žena. Chcete-li rychle „vylepšit” svoji postavu tak, aby se za vámi v nových šatech všichni otáčeli, postupujte podle následujících 4 kroků.

Pokud v následujících 15 dnech změníte tyto návyky ve své každodení rutině, určitě uvidíte výsledky svého úsilí. Začněte hned a získejte tělo, které Vám budou všichni závidět:

1. Umístěte své oblíbené šaty na viditelné místo

Abyste si udrželi dobrou motivaci, je dobré mít svůj cíl vždy na dohled. Umístěte své oblíbené šaty na viditelné místo, abyste je každý den měli na očích. Tímto způsobem zvýšíte své šance na více vynaloženého úsilí v dodržování následujících kroků.

2. Voda – to nejdůležitější při zdravém hubnutí

Pokud o tom ještě nevíte, voda je zásadní tekutinou pro náš život, protože tělo ji potřebuje k provádění životně důležitých procesů a také je nezbytná pro zdravé hubnutí. Pokud máte dostatečný pitný režim, zvýšíte tak svou schopnost myslet, pracovat, lépe a více cvičit, odstraňovat toxiny z těla… ale co je nejdůležitější – nebudete mít pocit hladu. Nedostatek vody zvyšuje naši chuť k jídlu a touhu neustále mlsat.

3. 8 hodin spánku = nezbytné

Pokud se často vzdáváme odpočinku, následky se brzy objeví na našem těle. Naše tělo tím vystavujeme stresu, kdy se nám začnou ukládat tukové zásoby a nabíráme kilogramy navíc, kterých se chceme zbavit. Proto jděte spát dříve, abyste zaručili tělu 8 hodin spánku a přirozené spalování tuků v noci (nemluvě o tom, že po dobrém odpočinku také vypadáme hezčí).

4. Rozlučte se s tukem a zbytečnými kilogramy navíc s pomocí SlimJOY kapslí a nápojem BootBurn INTENSIVE.

Pokud jde o hubnutí, je důležité snížit množství spotřebovaných kalorií. Kapsle SlimJOY blokují vstřebávání tuků a cukrů z veškerého  jídla a omezují chuť k jídlu, abychom se vyhnuli přejídání. BootBurn INTENSIVE je nápoj, který promění vaše tělo na stroj na spalování tuků, pro maximální a rychlé účinky hubnutí.

VÝHODY S.O.S. sváteční sady:

  • díky patentované složce ID-aLGTM výrazně snižuje absorpci tuků a cukrů
  • zabraňuje hromadění tuku
  • pomáhá snižovat absorpci kalorií
  • pomáhá spalovat tuk i bez fyzické aktivity
  • přispívá ke zlepšenému metabolismu tuků

Zeštíhlete si tělo už za 2 týdny! Začněte jednoduše dnes a využijte tuto báječnou slevu!

Zpět na blog