ČASTO KLADENÉ OTÁZKY (FAQ)

Objednávky

Mohu zrušit objednávku?

Objednávku je možné zrušit, pokud ještě nebyla fakturována. Pošlete nám e-mail na adresu: info@slimjoy.cz a my se na to podíváme.

O našich produktech

Jsou vaše výrobky určené na hubnutí i bez diety nebo fyzické aktivity?

Všechny naše výrobky zesilují účinky diet a každé fyzické aktivity. Rychlost a míra hubnutí závisí na každém jedince. Měly by se brát v úvahu faktory jako věk, zdraví, životní styl, počáteční hmotnost a cíl hubnutí. Doplňky výživy nejsou náhradou pestré stravy a zdravého životního stylu. Důležitá je vyvážená strava a zdravý životní styl.

Jak dlouho mám užívat doplňky stravy?

Pro maximální efektivitu, je doporučeno doplňky používat alespoň 3 měsíce.

Pokud začnu užívat výživové doplňky, mohu přestat užívat léky?

Určitě ne! Doplňky stravy nemohou nahradit léky na předpis. Pokud užíváte nějaké léky, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete užívat jakýkoliv doplněk stravy.

Mám zdravotní diagnózu, mohu užívat doplňky stravy?

Pokud máte jakékoli zdravotní potíže, poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete užívat jakýkoliv doplněk stravy.

Jak bezpečné jsou vaše doplňky stravy?

Obsahují výživové koncentráty nebo jiné látky s výživovým nebo fyziologickým účinkem. Potravinové doplňky SlimJOY se vyrábějí podle standardů GMP a HACCP v moderních výrobních závodech v Evropské unii. Účelem doplňků stravy není nahradit vyváženou stravu, ale doplnit ji.

Jsou produkty schválené EU?

Všechny produkty a jejich složky jsou schváleny Evropskou unií a certifikované pro uvedení na trh v členských zemích. Vyrábějí se podle standardů GMP a HACCP.

Mohou těhotné nebo kojící ženy užívat doplňky stravy?

Doplňky na hubnutí by neměly užívat těhotné nebo kojící ženy. Předtím, než začnete užívat jakýkoliv doplněk, obraťte se na svého lékaře.

Mohu dát tyto doplňky svému dítěti?

Všechny naše doplňky na hubnutí jsou určeny pro dospělé. Než dítěti podáte jakýkoli doplněk na hubnutí, poraďte se s lékařem.

Vrácení produktů

Mohu vrátit objednaný produkt?

Podle Obchodních podmínek mohou být objednané produkty vráceny do 30 dnů od zakoupení. Vrácená je pouze hodnota produktu, bez poplatků za přepravu.

Jak vrátím produkt?

Musíte si ponechat fakturu, která byla přiložena k balíku, a vyplnit speciální formulář na vrácení zboží, které naskenujete a odešlete e-mailem na adresu info@slimjoy.cz Neporušené výrobky se vracejí na adresu: Sensilab, OBRTNA Cona 30, 1370 Logatec, Slovinsko Než nám cokoli odešlete zpět, pošlete nám e-mail, abychom mohli vaše vrácení zpracovat včas a nemuseli jste dlouho čekat.

Za jak dlouho dostanu peníze zpět?

Vrácení peněz proběhne do 30 dnů od obdržení balíčku pro vrácení zboží.

Náklady na dodání

Jak probíhá doručení?

Doručení je zprostředkováno PPL.

Kolik stojí doručení?

80 Kč při objednávce do 1000 Kč Zdarma při objednávce nad 1000 Kč

Jak dlouho trvá doručení?

Výrobky jsou doručeny do 4–6 pracovních dnů. Důvod je ten, že výrobky mohou být z důvodu vysoké poptávky dodané se zpožděním několika dní. Výrobky se dodávají ze Slovinska, což také zvyšuje čas přepravy ještě o pár dní.

Co když nejsem doma, když je objednávka doručována?

Pokud nejste obvykle doma v pracovních hodinách, doporučujeme uvést adresu svého pracoviště.

Můj účet

Co musím udělat, abych od vás přestal dostávat e-maily?

Přejděte na stránku Newsletters v části Můj účet. Tam lze změnit možnosti e-mailu.

Co udělat když zapomenu heslo?

Kliknutím na tlačítko Přihlásit zadejte svou e-mailovou adresu a poté klikněte na tlačítko Zapomněli jste heslo. Obdržíte odkaz na nové nastavení hesla a vytvoření nového.