Doručení do 4–6 pracovních dnů

Doprava ZDARMA nad 1000 Kč

100% záruka vrácení peněz

Bezplatná pomoc: 225 850 048

Všichni milují #SlimJOY

Proč? SlimJOY Vám pomůže získat rychle a jednoduše Vaši vysněnou postavu.
SlimJOY má již 600 000 spokojených zákazníků po celém světě.

„Nadýmání ustoupilo a cítím se nyní lehčí”

„Prvních výsledků jsem si všimla už během pěti dní. Nadýmání ustoupilo a já jsem se začala probouzet lehčí a měla jsem více energie.“

...

Vyzkoušet
„Na konci měsíce jsem měla o téměř 5 kg méně“

„Moje otoky na těle splaskly a víte co je nejlepší? Všimli si toho i lidé, kteří se mnou každý den pracují.”

...

Vyzkoušet
„Stačí 1 sáček před spaním”

„Přebytečných kilogramů se dá zbavit i v noci! Stačí si dát před spaním jeden sáček tohoto chutného limetkového nápoje od SlimJOY.”

...

Vyzkoušet
„První kila šla dolů během 10 dní!

„Doplnila jsem svůj zdravý životní styl o AdipoSlim a během 10 dní šly první kila dolů!”

...

Vyzkoušet
Celeste z Itálie vyzkoušela Fat Eliminator Extreme a doporučila by ho svým followerům.

...

Vyzkoušet
„Jsem lehčí a bez nadýmání”

„Řeknu vám, že tyto výrobky užívám už tři týdny a zaznamenávám výsledky. Beru sáček po každém obědě a cítím se lehčí a bez nadýmání.”

... Číst více

Vyzkoušet
Maria z Itálie vyzkoušela Fat Eliminator Extreme a doporučila by ho všem svým followerům.

...

Vyzkoušet
Isabel ze Španělska vyzkoušela Slimmiccino a doporučila by ho svým followerům.

...

Vyzkoušet
Tomáš (SK): „Účinky jsem pociťoval hned po užití produktu”

„Produkty bych doporučil komukoliv, kdo se snaží se sebou něco dělat, ať už zhubnout nebo zlepšit své sportovní výkony a zvýšit energii během dne."

... Číst více

Vyzkoušet
Camilla: „Moje pomerančová kůže mizí.”

„Už jsem GEL skoro vypoužívala celý a vidím, že moje pokožka je pevnější a mám méně pomerančové kůže.”

Vyzkoušet
Juliana:„Za pouhý měsíc jsem zhubla 6 kg! Pomocí SlimJOY získáte mnohem rychlejší výsledky hubnutí.”

Před svatební cestou na Kubu jsem se rozhodla zhubnout. Díky kapslím SlimJOY jsem dosáhla výsledků mnohem rychleji. Byla jsem nadšená. Již v prvních dnech jsem zaznamenala zlepšení své energie a tím pádem i nálady. I moje kůže byla mnohem krásnější, bez problému s akné nebo skvrnami.#hubnutí #stihlapostava #kvalitnejsizivot #spokojenasamasesebou #krasnaplet #woman #healthylifestyle #diet #slimjoy

Vyzkoušet
Joana měla na konci měsíce až o 5 kg méně!

„Řada SlimJOY opravdu funguje a mohu jen poblahopřát – je to jedna z mála společností prodávajících vysoce kvalitní výrobky.”

Vyzkoušet
Gaja (Slovinsko): „Jsem velmi spokojená.”

„S produkty od SlimJoy jsem velmi spokojená, výsledky byly citelné již po jednom týdnu a spolu s cvičením a zdravou stravou jsem zhubla 2 kg."

... číst více

Vyzkoušet
Monika (SK): „Potřebovala jsem detox.”

„Cítím se lépe, mám i více energie a necítím se po jídle tak těžce a nafouknutě jako dříve." Monika, Slovakia."

... číst více

Vyzkoušet
Bojana (Slovinsko): „Je to skvělé.”

„Cítím se mnohem lehčí a lépe. CiderFit jsem užívala tak přirozeně, že jsem vůbec neměla pocit, že se o něco snažím. Ten pocit je super."

... číst více

Vyzkoušet
Veronika (SK): „Cítím se lépe.”

„Cítím se lépe, nemám problémy s trávením a líbí se mi ohlasy na moji postavu. A ze všeho nejvíc se těším z toho, že si mohu obléci šaty aniž mi lidé neříkali jestli jsem těhotná.” Veronika, Slovakia."

... číst více

Vyzkoušet
Darija (Slovinsko) vyzkoušela CiderFit STRONG

Před týdnem jsem se vdala. Samozřejmě ještě před svatbou jsem chtěla zhubnout a zbavit se posledních tukových polštářků. Rozhodla jsem se vyzkoušet CiderFit STRONG!”

... číst více

Vyzkoušet
Andreja (Slovinsko) sa neobejde bez Slimmiccina!

Jsem neustále v pohybu, mám rychlé životní tempo, proto se rychlá příprava hodí. Je to jako káva s sebou, která se postará o mé soustředění, koncentraci a vyšší dávku energie.

... číst více

Vyzkoušet
Ursa (Slovinsko)

Nosím kalhoty, o kterých jsem si už nemyslela, že je ještě někdy znovu navléknu. Opravdu vidím změnu, zejména zmenšený obvod kolem mého pasu a boků.

... číst více

Vyzkoušet
Nancy (Nemecko)

Jeho účinek se projevuje velmi rychle a zhubla jsem mnohem rychleji, než jen při sportu a zdravé výživě.

... číst více

Vyzkoušet
Nadine (Nemecko)

Po dvou dnech jsem si všimla na svém těle změnu! Mám více energie a jsem mnohem lépe nastavena!

... číst více

Vyzkoušet
Tjasa (Slovinsko)

Obvykle piji svou ranní kávu, kterou následuje hned další během dne, ale tentokrát jsem ji nepotřebovala. Přes den se cítím dobře, soustředěně a plná energie.

... číst více

Vyzkoušet
Lidija (Slovinsko) miluje CiderFit STRONG

Především zmizelo nadýmání, centimetry kolem mého pasu se zmenšily, vrátila se mi energie a cítila jsem se skvěle.

... číst více

Vyzkoušet
Rolandas (Lithuania)

Používám WaterOut, BootBurn Active, ToxBurn a NighBurn. Od vašeho konzultanta jsem zjistil, že je možné kombinovat produkty s různými účinky v různých časech, což mi přineslo ještě lepší výsledky. Vždy, když užívám vaše produkty, cítím se pozitivně, protože nejen že mi zmenšily objem břicha, ale jsem také aktivnější a mnohem snadněji se věnuji fyzické aktivitě.

... číst více

Vyzkoušet
Mojca (Slovinsko) chválí naše Slimmiccino

Fyzicky i psychicky jsem nyní připravena na své povinnosti mnohem rychleji. A další velmi velké plus: že sáčky jsou baleny jednotlivě - jednoduše jsem je hodila do kabelky a vzala s sebou kamkoli.

... číst více

Vyzkoušet
Tiphany (Francie): Díky SlimJOY jsem znovu získala sebedůvěru!

Před tím než jsem začala s WaterOut Strong, jsem se necítila dobře v mém vlastním těle. Začala jsem jsem s WaterOut Strong a už po dvou týdnech jsem si všimla pozitivní účinky: cítila jsem se lehčí. Po několika měsících jsem zhubla10 kilogramů! Jsem nadšená!

... číst více

Vyzkoušet
Tina (Slovinsko)

Všimla jsem si, že zmizelo nadýmání a už nemám tak často pocit hladu. Při dlouhodobém užívání proto očekávám, že i zhubnu.

... číst více

Vyzkoušet
Leyle (Italie) sa podařilo zhubnout pár kilo po těhotenství.

Jako matka dvojčat jsem hledala přírodní a efektivní způsob jak zhubnout pár kilo po těhotenství. Objevila jsem drenážní nápoj WaterOut Strong a kapsle WaterOut Strong Night (s účinkem během spánku). Tyto produkty mi pomohli vrátit se na mou původní váhu, kterou jsem měla ještě před otěhotněním.

... číst více

<Vyzkoušet
Sylvie (Francie) WaterOut Strong je nezaměnitelný pomocník při mé proměně!

Od prvního dne užívání bylo mé břicho méně nafouklé a hned jsem vážila o 1 kilo méně! Okamžité účinky tohoto nápoje mě skutečně ohromily! Díky WaterOut Strong jsem zhubla 70 kilo za rok a půl, proto se nyní cítím mnohem lépe a zejména zdravější.

... číst více

Vyzkoušet
Mateja (Slovinsko) doporučuje WaterOut STRONG a SlimJOY kapsle

Odkdy používám vaše produkty a dávám si pozor na svou stravu, mám více energie a už se nebojím stupňovat můj výkon při cvičení, protože výsledky vidím každý den.

... číst více

Vyzkoušet
Polona (Slovinsko)

Je to skvělý pocit, když jsou kalhoty v pase volné i po obědě. Více už nemám pocit, že mi jídlo uvízne v žaludku a nadýmání také ustoupilo.

... číst více

Vyzkoušet
Meris (Slovinsko)

Největším úspěchem je to, že jsem se přestal přejídat a už více nepociťuji hlad když přijdu domů z práce.

... číst více

Vyzkoušet
Oana (Rumunsko)

Od prvních pokusů o dosažení štíhlejší postavy mne omezovalo zadržování vody. Veškerá moje snaha byla zbytečná! Spolu s vyváženou stravou a trochou sportu se mi podařilo zhubnout 25 kg.

... číst více

Vyzkoušet
Polona (Slovinsko)

Je to skutečně skvělý nápoj. Všimla jsem si, že jsem víc neměla takovou chuť na cookies a čokoládu, jak jsem obyčejně mívala. Ale všimla jsem si i další "plus" - zlepšilo se mé trávení.

... číst více

Vyzkoušet
Barbora Mottlová se rozhodla vyzkoušet něco nového a dopřála si kúru se sadou DO FORMY!

Miluju ty rána, kdy si může urvat trochu času a věnovat se jen sama sobě. Po velikonočním odpočinku a hlavně dopřávání, to chce zase pořádně nakopnout! A musela jsem prostě vyzkoušet něco opravdu hot, Booty gel proti celulitidě krásně vypíná kůži a doslova prohřává podkoží a k tomu ještě Adipo Slim Strong pro spalování tuků a zrychlení metabolismu.U nákupu nezapomeňte použít slevový kód BARBORA15 a budete mít vše o 15% levnější! #slimjoy #slimjoy_cesko #sleva #hubnemedoplavek #stihlaholka #hubnuti #forma #spalovac #proticelulitide #zdravi #krasa #mamserada #love #woman #healthylifestyle #health #lifestyle

Vyzkoušet
Kamilla (Polsko) je nadšená z výsledků s WaterOut

Hey! Nedávno jsem měla možnost testovat produkty z @slimjoy.cz 🌸 WaterOut získal moje srdce. Jeho úkolem je zbavit se přebytečné vody z těla, a to nejlepší, už po prvním týdnu vidíte rozdíly😍 🌸 ☀ #greyhair #polishgirl #slimjoy#slim #smile #happy #blonde #wig

Vyzkoušet
Florence (Francie) miluje SlimJOY, protože jsou 100% přírodní, bezlepkové a bez laktózy

Je to super! 😍 WaterOut v 1 litru vody k pití ráno. Chuť je super dobrá. BootBurn Intensive je spalovač tuků po hlavním jídle. Booty gel je super na hubnutí a má anticelulitidový efekt. Je super, když se aplikuje na tělo. SlimJOY produkty jsou vhodné pro vegetariány, bezlepkové, bez laktózy, bez gmo 😍 #slimjoy #wateroutxxl #dieta #bootygel #anticellulite

Vyzkoušet
Daniela (Česká republika) získala požadovaných výsledů s programem WaterOut STRONG a BootBurn Active

💕 SlimJOY Výrobky sem si kupovala sama a chci se podělit o svou zkušenost. Na drink jsem se vyloženě těšila, protože chuť je výborná, zejména u WaterOutu (takže vypít toho litr=žádný problém). WaterOut mi hrozně pomohl odvodnit se a opravdu jsem se cítila lehčí při každém kroku. Průběžně sem dávám svoje míry a teď to neudělám, pouze napíši, že jsem se před SlimJOY kolotočem vešla do jeansů ve velikosti 30 a teď se pohodlně dostanu do kalhot velikosti 26. Úžasné že? Tyhle doplňky vám pomohou nakopnout metabolismus, spalovat více tuků a odvodní vás. Za mě jeden z TOP produktů. 😍 #recenze #zkusenost #hubneme #hubnuti #fittness

Vyzkoušet
Viktorija (Polsko) doporučuje WaterOut a Adiposlim, aby vás udrželi v kondici

Už nějakou dobu testuji produkty ✨ SlimJoy ✨ Už jsem si všimla prvních efektů. Doporučuji to každému, kdo chce zhubnout #slimjoy #girl #polishgirl #fit #fitgirl

Vyzkoušet
Pro Silvii (Itálie) je BootBurn nejlepším spojencem pro štíhlou figuru

Tady je "Boot Burn Intensive" – můj spojenec. 💕 Termogení spalovač, schopný spálit o 16 % více tuků, zefektivnit trénink (20 minut tréninku je jako byste udělali hodinu a půl). Spalování kalorií pokračuje i po skončení cvičení. 🌸 #integratorinaturali #bruciagrassi #healthy #bootburn #slimjoy #nutrition #changeyourlife #coraggio #dimagrire #perderepeso

Vyzkoušet
Astrid (Švédsko) se cítí silnější a šťastnější než kdy jindy

Mým cílem bylo rozloučit se s nízkým seběvědomím a pozdravit sebedůvěru. Vyzkoušela jsem WaterOut STRONG a BootBurn Active XXL. Upřímně mohu říci, že se už cítím méně nafouknutý. Bootburn Active XXL mi pomáhá při cvičení zhubnout více kilogramů a spalovat tuk. A nejlepší ze všech? Je to 100% přírodní. #ad #strongnotskinny #Strongwomen #slimjoy #healthylifestyle #healthyliving #bodyconfidence #feelgoodlookgood

Vyzkoušet
Lucia (Itálie) miluje nápoj BootBurn ACTIVE

Spalovač tuků 💚 Bootburn Active XXL 💚je ideální pro rychlejší spalování tuků díky aktivní složce: extraktu z guarany, budeme okamžitě připravené na bikiny test, který se blíží a blíží. Stačí rozpustit sáček ve vodě a vypít ho po jídle. Svěží a chutná chuť. 💦 Tak na co čekáte? #slimjoy #burner #burnergirls #blogger #healthblogger #healthygirl #stronger #motivation #regrann

Vyzkoušet
Pro Tereza (Česká republika) WaterOut a BootBurn jsou absolutní číslo 1!

🌹 🌺 Tak tohle fakt musíš mít!! Opravdu to funguje... tajně testuju na sobě i na mém muži a je to super!!! Za mě bych do košíku hodila jednoznačně WaterOut Strong 🍷 protože zadržování vody v našem těle je věčnej problém a o celulitidě ani nemluvím! A pak taky - jak já ráda říkám urychlovač spalovaní tuků ❇BootBurn Active XXL ❇, kterej je nejideálnější vypít před cvičením, ale on to dokáže dokonce i bez fyzické aktivity... Urychluje metabolismus a snižuje množství tuků... Zkrátka, víme to všechny, že se to prostě hodí… #slimjoy #waterout #wateroutxxl#bootburn #bootburnactive

Vyzkoušet
John (UK) miluje SlimJOY, protože jsou 100% přírodní

Water Out STRONG mi změnil život. Zhubnul jsem 25 kg od doby co jsem sním začal!

Vyzkoušet
Weronika (Polsko) je nadšená, že produkty fungují i bez fyzické aktivity

Dnes přináším perly od SlimJoy 😂 začnu s WaterOut 💦 - super drink s malinovou příchutí, který odstraňuje přebytečnou vodu z těla a eliminuje celulitidu a AdipoSlim - kapsle, které urychlují spalování tuku aniž byste museli cvičit 👙 super pro lenocha jako já 😂

Vyzkoušet
Dominika (Polsko) kupuje 1 balení WaterOutu opakovaně pro dlouhotrvající výsledky

WaterOut 😃 pomáhá odstranit přebytečnou vodu z těla 💓 #slimjoy #waterout #fitlifestyle #perfect #goodtime

Vyzkoušet
Agnieszka (Polsko) potvrzuje, že WaterOut opravdu funguje!

Věřte nebo ne, ale ten nápoj opravdu funguje! #slimjoy #girl #hello #goodday #happy #waterout #nightburn

... Číst více

Vyzkoušet
Twiinsmusic (Slovensko) milují nápoje SlimJOY

Děkujeme TWIINS za vyzkoušení našich produktů! :) #slimjoy #bootburnactive #waterout

Vyzkoušet
Silvia (Itálie) miluje všechny produkty SlimJOY

Zbožňuji WaterOut Strong 🌸 💋 #slimjoy #healthy #healthylife #healthyfood #salute #benessere #fit #lifestyle#waterout #slimjoy #momslife #mom

... Číst více

Vyzkoušet
Natalia (Polsko) shodila 5 kg s nápojem Waterout

Můj nejnovější objev, který je pro mě hitem 😍 💕WaterOut, který čistí tělo toxinů a přebytečné vody v těle. První výsledky byly viditelné po týdnu. POZOR !!! 🌸 Šokovalo mě, že bez stravy a cvičení se moje postava změnila. Myslím, že jsem okamžitě zhubla 5 kg. 👙 Vzhled mé kůže se zlepšil. Měla jsem méně viditelnou celulitidu a už jsem nebyla „oteklá“ Myslela jsem, že to byl pravděpodobně placebo efekt ... dokud jsem neměla na sobě šaty, které byly volnější více než obvykle.

Vyzkoušet
Almě (Chorvatsko) se podařilo zhubnout pomocí NightBurn

Mám více energie a zhubla jsem 5 kg za 3 týdny bez nějaké větší námaky. Tento drink mi změnil život! # slimjoy

Vyzkoušet
Eddy (Itálie) je nadšená AdipoSlimem

Nejrychlejší způsob jak se dostat do formy bez obávaného JO-JO efektu 👙 AdipoSlim 😵 #sensilabconsiglia #adiposlimxxl #dieta#perderepeso #sensilabitalia #sensilab#slimjoy #dimagrire

Vyzkoušet
Cristian (Rumunsko) nebyl zklamán žádným produktem od SlimJOY

Během mého dobrodružství od 135 kilogramů do 104 kilogramů jsem používal BootBurn Active a WaterOut neustále.

... Číst více

Vyzkoušet

Co musíte udělat?

Zašlete nám fotky PŘED a PO na info@slimjoy.cz a podělte se s námi o svůj úspěšný příběh! Řekněte nám více o svých cílech a o tom, jak vám SlimJOY pomohl.

Pravidla

  • Produkty SlimJOY musí být viditelné alespoň na 1 obrázku.
  • Nezapomeňte na podrobnosti – kolik kilogramů a centrimetrů jste zhubly, za jak dlouho, …
  • Pokud nám zašlete video získáte další produkt ZDARMA!

* Důležité upozornění: zasláním svých fotografií souhlasíte s tím, že vaše fotografie budou použity na webu SlimJOY

Hodně štěstí!

Team SlimJOY